قهرمان پیشین اتومبیل‌رانی تولد ۵۰ سالگی را جشن گرفت
قهرمان پیشین اتومبیل‌رانی تولد ۵۰ سالگی را جشن گرفت

خانواده مایکل شوماخر می‌گویند روز پنجشنبه ۳ ژانویه تولد ۵۰ سالگی این قهرمان پیشین اتومبیل‌رانی را جشن خواهند گرفت. شوماخر در سال ۲۰۱۳ و در اثر سانحه اسکی به کما رفت. خانواده شوماخر می‌گویند روز پنجشنبه پیروزی‌ها، رکوردها و تولد او را برایش جشن می‌گیرند. به گفته اعضای خانواده او تیم پزشکی به بهترین شکل […]

خانواده مایکل شوماخر می‌گویند روز پنجشنبه ۳ ژانویه تولد ۵۰ سالگی این قهرمان پیشین اتومبیل‌رانی را جشن خواهند گرفت.

شوماخر در سال ۲۰۱۳ و در اثر سانحه اسکی به کما رفت. خانواده شوماخر می‌گویند روز پنجشنبه پیروزی‌ها، رکوردها و تولد او را برایش جشن می‌گیرند.

به گفته اعضای خانواده او تیم پزشکی به بهترین شکل از وی مراقبت می‌کنند. آنها از رسانه‌ها خواسته‌اند تا شرایط را درک کنند و بپذیرند که مسائلی مثل سلامتی اموری خصوصی هستند و به حریم خصوصی آقای شوماخر احترام بگذارند.

همچنین قرار است روز پنجشنبه خانواده شوماخر از اپلیکیشنی رونمایی کنند که به گفته آنها موزه‌ای مجازی از تمام دست‌آوردهایی است که او به آنها دست یافته است.

این رانننده آلمانی که چند سالی است در خانه‌اش در سوئیس تحت درمان است رکوردهای فراوانی در مسابقات فرمول یک از خود به جای گذاشته است. او که از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۴ پنج سال پیاپی به همراه تیم فراری قهرمان شد صاحب بیشترین قهرمانی در تاریخ مسابقات فرمول یک است و نخستین بار در سال ۱۹۹۴با تیم بنتون قهرمان شد.

مایکل شوماخر مسن‌ترین راننده‌ای است که حضور در مسابقات جایزه بزرگ را تجربه کرده است. او در سال ۲۰۱۲ و برای آخرین بار و در سن ۴۳ سالگی در مسابقات جایزه بزرگ برزیل شرکت کرد.