فعالیت‌های فرهنگی جزو کارهای ماندگار و اساسی است
فعالیت‌های فرهنگی جزو کارهای ماندگار و اساسی است

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به سرمایه‌گذاری دشمنان اسلام و انقلاب برای تأثیرگذاری بر نسل جوان، گفت: امروز فعالیت‌های فرهنگی جزو کارهای ماندگار و اساسی است و نباید از تربیت نسل جوان غفلت شود. به گزارش قلم پرس،  محمدرضا پورمحمدی در بازدید از بنیاد فرهنگی نیمه شعبان و فعالیت‌های فرهنگی مسجد آیت‌الله انگجی تبریز، با […]

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به سرمایه‌گذاری دشمنان اسلام و انقلاب برای تأثیرگذاری بر نسل جوان، گفت: امروز فعالیت‌های فرهنگی جزو کارهای ماندگار و اساسی است و نباید از تربیت نسل جوان غفلت شود.
به گزارش قلم پرس،  محمدرضا پورمحمدی در بازدید از بنیاد فرهنگی نیمه شعبان و فعالیت‌های فرهنگی مسجد آیت‌الله انگجی تبریز، با بیان اینکه آذربایجان دیار افتخارات بزرگ فرهنگی است، افزود: اگر تبریز و آذربایجان اسطوره تاریخ شناخته می‌شود به خاطر نقشی است که در طول تاریخ در عرصه‌های مختلف ایفا کرده است.

وی خاطرنشان کرد: بعد از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی و با وجود دستاوردهای شگرفی که به برکت این انقلاب و علی‌رغم فشارهای سنگین دشمنان در دوران جنگ و تحریم‌های اقتصادی به دست آمده، هنوز در برخی حوزه‌های فرهنگی مشکل داریم.

پورمحمدی با اشاره به اینکه مقابله با آسیب‌های اجتماعی جزو دغدغه‌های مقام معظم رهبری است، افزود: امروز استکبار جهانی ناامید از همه سیاست‌های گذشته خود، به دنبال تأثیرگذاری بر نسل جوان و آینده این کشور است؛ البته آرزوهای آنها نقش برآب خواهد شد، اما ما نیز نباید از توطئه‌های دشمن غفلت کنیم.

وی گفت: دشمنان همیشه در کمین هستند و اگر نسل جوان و نوجوان را خوب تربیت نکنیم و برای دفاع از ارزش‌ها وقت و انرژی صرف نکنیم خسارت‌های جبران‌ناپذیری بر کشور تحمیل خواهد شد.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در این شرایط، فعالیت‌های فرهنگی جزو کارهای اساسی و ماندگار است، افزود: بنیاد فرهنگی نیمه شعبان جزو موسسات باارزش فرهنگی است که کارهای تأثیرگذار آن در بخش‌های مختلف شایسته قدردانی است.