غزه زیر بمباران گسترده صهیونیستی؛ شهادت دو فرمانده القسام و افزایش تعداد شهدا
غزه زیر بمباران گسترده صهیونیستی؛ شهادت دو فرمانده القسام و افزایش تعداد شهدا

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رژیم صهیونیستی صبح امروز (چهارشنبه) برای سومین روز حملات شدیدی مناطق مختلف نوار غزه داشت. رسانه‌های فلسطینی از حمله گسترده رژیم صهیونیستی به سازمان امنیت داخلی نوار غزه و دیگر مقرهای امنیتی در شهر غزه و خانیونس و نیز دانشگاه اسلامی خبر دادند. «ایاد البزم» سخنگوی وزارت امنیت داخلی […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رژیم صهیونیستی صبح امروز (چهارشنبه) برای سومین روز حملات شدیدی مناطق مختلف نوار غزه داشت.

رسانه‌های فلسطینی از حمله گسترده رژیم صهیونیستی به سازمان امنیت داخلی نوار غزه و دیگر مقرهای امنیتی در شهر غزه و خانیونس و نیز دانشگاه اسلامی خبر دادند.

«ایاد البزم» سخنگوی وزارت امنیت داخلی فلسطین در نوار غزه اعلام کرد، در پی حمله متوالی رژیم صهیونیستی تمام ساختمان‌های مربوط به مقر فرماندهی پلیس تخریب شده است.

رسانه‌های مختلف از ۳۰ حمله همزمان رژیم صهیونیستی به نوار غزه در صبح امروز خبر دادند.

بر اساس گزارش خبرگزاری «شهاب»، این رژیم با هدف گرفتن یک ساختمان مسکونی در «تل الهوا» در غرب غزه سه کودک فلسطینی را به شهادت رساند.

از سوی دیگر منابع فلسطینی اعلام کردند، در این حمله دو تن از فرماندهان گردان‌های القسام شاخه نظامی حماس به نام‌های «حسن القهوجی» (ابوعلی) و «وائل عیسی» (ابواحمد) به شهادت رسیده‌اند.

ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شده، در این حملات رئیس سازمان اطلاعات نظامی حماس و نیز فرمانده واحد ضد جاسوسی به شهادت رسیده‌اند.

افزایش شهدا به ۳۵ نفر

وزارت بهداشت فلسطین در آخرین بیانیه خود تعداد شهدا در نوار غزه را ۳۵ تن و تعداد مجروحان را بیش از ۲۰۰ نفر اعلام کرده است.

«اشرف القدره» سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین گفت، ۴۳ درصد از شهدای حملات رژیم صهیونیستی از زنان و کودکان هستند.

انتهای پیام/