شهدا آبروی انقلاب اسلامی هستند/یاد و خاطره شهدا باید زنده نگه داشته شود
شهدا آبروی انقلاب اسلامی هستند/یاد و خاطره شهدا باید زنده نگه داشته شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: شهدا آبروی این نظام هستند و همه مسؤولان وظیفه خود می‌دانند تا در خدمت مردم و خانواده شهدا باشند. به گزارش  قلم پرس، سعید شبستری  در دیدار با خانواده شهید عبدالحسین روشن‌رای با بیان اینکه خانواده شهدا و ایثارگران سرمایه‌های بزرگ این نظام هستند، اظهار داشت: شهدا آبروی […]

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: شهدا آبروی این نظام هستند و همه مسؤولان وظیفه خود می‌دانند تا در خدمت مردم و خانواده شهدا باشند.

به گزارش  قلم پرس، سعید شبستری  در دیدار با خانواده شهید عبدالحسین روشن‌رای با بیان اینکه خانواده شهدا و ایثارگران سرمایه‌های بزرگ این نظام هستند، اظهار داشت: شهدا آبروی این نظام هستند و همه مسؤولان وظیفه خود می‌دانند تا در خدمت مردم و خانواده شهدا باشند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم گام‌هایی که برمی‌داریم برای رضایت الهی و برآورده کردن خواسته شهدا باشد و ادامه دهنده راه شهدا باشیم.‌

شبستری ادامه با بیان اینکه خانواده شهدا نیز وارث شهدا هستند و از دستمان هر چه بر آید تلاش می‌کنیم در خدمت خانواده شهدا باشیم، گفت: این انقلاب به راحتی به دست نیامده و رزمندگان ما در دوران هشت سال دفاع مقدس در مقابل دشمنان تا دندان مسلح که از سوی استکبار جهانی حمایت می‌شد، با دست‌های خالی ایستادند و نگذاشتند ذره‌ای از خاک کشور به دست دشمن بیفتد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: یاد و خاطره شهدا باید زنده نگه داشته شود و رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های این عزیزان برای نسل جوان و نسل‌های بعدی تبیین شود.

وی ادامه داد: رزمندگان ما در دوران جنگ تحمیلی در مظلومیت از خاک کشور دفاع کرده و جنگ کردند و از طرف دیگر ارزش‌های اسلامی را زنده نگه داشتند.

شهید عبدالحسین روشن‌رای ۱۲ مهر ماه سال ۱۳۶۱ در منطقه سومار به شهادت رسیده و پیکر این شهید جاویدالاثر هنوز به وطن بازنگشته است.