رسانه ها در یک پیچ تاریخی روشنگری قرار دارند/ مسوولین در مسیر کرامت و تکریم خبرنگاران حرکت کنند
رسانه ها در یک پیچ تاریخی روشنگری قرار دارند/ مسوولین در مسیر کرامت و تکریم خبرنگاران حرکت کنند

بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز خبرنگار از مسوولان خواست در مسیر کرامت و تکریم خبرنگاران حرکت کنند. به گزارش قلم پرسT بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز خبرنگار، ضمن تبریک این روز به همه فعالان عرصه خبر در متن ارسالی خود آورده است: ۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی […]

بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز خبرنگار از مسوولان خواست در مسیر کرامت و تکریم خبرنگاران حرکت کنند.

به گزارش قلم پرسT بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز خبرنگار، ضمن تبریک این روز به همه فعالان عرصه خبر در متن ارسالی خود آورده است:

۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در مزارشریف افغانستان به نام روز خبرنگار نامگذاری شده است. وجه نامگذاری سالروز شهادت یک خبرنگار به عنوان «روز خبرنگار» نه تنها یادآور جایگاه پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت در فرهنگ کشورمان است بلکه می‌تواند اشاره‌ای به برخی از مشخصه‌های مشترک بین شهید و خبرنگار نیز داشته باشد که خلوص و شجاعت از این ویژگی‌هاست؛ خلوص در جریان انعکاس خبر و شجاعت در مسیری که خبرنگار را آماده شهادت در راه آرمان‌های خود هم می‌کند.

در جهان امروز نقش بی بدیل رسانه ها بر هیچ کس پوشیده نیست و امپراتوری رسانه ای جهان که در اختیار آمریکا و صهیونیست ها قرار دارد تلاش می کند در قالب جنگ نرم خواسته های خود را به جهان تحمیل کند.

امروز یک پیچ تاریخی در مقابل انقلاب اسلامی قرار دارد، در شرایط کنونی و بحرانی منطقه، نقش رسانه ها بسیار مهم است، دشمن با استفاده از امپراطوری رسانه خود درصدد انگاره سازی و وارونه جلوه دادن واقعیت هاست.

دشمنان مهین اسلامی مان بعد از شکست کامل در جبهه های مختلف مرزهای فکری و عقیدتی مردم ایران اسلامی بویژه جوانان را در قالب جنگ نرم مورد هدف قرارا داده و در این ورطه از هیچ کاری فروگذاری نمی کند.

گفتمان‌سازی، جریان‌سازی و روشنگری رسانه‌ای در این راستا از اولویت‌های کاری اصحاب رسانه است، امروز وظیفه ماست که بتوانیم در جنگ رسانه ای نابرابر که در صدد خدشه دار کردن چهره انقلاب اسلامی و ممانعت از ارسال پیام انقلاب به دنیا است، مقابله کنیم و با قلم و اراده آهنین و اخلاق مداری خود بتوانیم پیام انقلاب را به دنیا برسانیم

بسیج رسانه آذربایجان شرقی که با هدف ایجاد انسجام و هم دلی در اصحاب رسانه و انقلابی کردن فعالان رسانه ای تشکیل شده است، ضمن گرامیداشت و تبریک این روز به تمامی همکاران خود در صحنه اطلاع رسانی بویژه خبرنگاران استان، از تمام فعالان رسانه ای می خواهد که با مدنظر قراردادن اخلاق و نگاه حرفه ای، نقش ارزنده و برجسته خود را نشان دهند و برگ زرینی را در تاریخ انقلاب به نمایش بگذارند، و همچنین از مسوولین می خواهد با مد نظر قرار دادن شان و مقام جایگاه ویژه و اثر گذار خبرنگار و رسانه ها، باور و ایده های رسانه های خود را بالا برده و در مسیر کرامت و تکریم خبرنگاران حرکت کنند، بی شک حمایت مسوولین از اصحاب رسانه همواره باعث پویایی و توسعه استان خواهد شد.