راه‌اندازی پایگاه آموزش هنر برای نابینایان دردانشگاه علمی‌کاربردی مرکز فرهنگ ‌وهنرالف
راه‌اندازی پایگاه آموزش هنر برای نابینایان دردانشگاه علمی‌کاربردی مرکز فرهنگ ‌وهنرالف
مرکزعلمی‌کاربردی فرهنگ‌وهنرالف با تجهیز دستگاه‌پرکینز( دستگاه نت‌خوانی‌ونت‌نویسی موسیقی) برای اولین ‌باردر کشور با تیم مدرسی توانمند،‌ روشن دلان علاقمند را دراین حوزه به صورت رایگان پذیرش می کند.

به گزارش قلم پرس به نقل از روابط‌عمومی موسسه بین‌المللی الف، ازدنیای ظاهرا تاریک اما پرازامید و انگیزه نابینایان سخن میگوییم، آنانیکه همواره‌ از ترحم بیزارند و واقعیت‌های پنهان زندگی را برای ما ترسیم کرده و بلکه دوست دارند توانمندی شان دیده شود.

مرکزعلمی کاربردی الف برای اولین‌بار درکشوربا تجهیز دستگاه‌ آموزش مبانی نت‌خوانی و نت‌نویسی موسیقی به خط بریل ویژه نابینایان علاقمند به این حوزه را با تیمی مجرب به صورت رایگان پذیرش می‌کند.

بخش سخت‌افزاری این پایگاه شامل یک دستگاه ماشین تایپ‌برجسته(پرکینز) و بخش نرم‌افزاری نیز ازسیستم رایانه مجهز به سیستم‌گویا وسیستم‌صوتی که برای روشن‌‌دلان این مرکز تدریس خواهد شد.

پایگاه‌آموزش‌هنر نابینایان الف با هدف حمایت وهمچنین جهت معرف توانمندی‌های معلولان‌بینایی و آموزش به این قشراز جامعه ایجاد شده‌است.

لازم بذکراست در دانشگاه علمی‌کاربردی مرکز فرهنگ‌وهنرالف طی دوسال اخیراز شروع فعالیت خود، افرادی با محدودیت‌های جسمانی را نیز در هرزمینه‌ای جهت آموزش‌وحمایت‌ پذیرش کرده که در حال حاضرمشغول تحصیل هستند.

انتهای پیام/