راهیابی ۴۰۶ اثر به مرحله دوم داوری جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان‌شرقی
راهیابی ۴۰۶ اثر به مرحله دوم داوری جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان‌شرقی

دبیر علمی دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان‌شرقی از راهیابی ۴۰۶ اثر از مجموع ۹۷۰ اثر به مرحله دوم داوری این جشنواره خبر داد. به گزارش قلم پرس، محمد عزیزی‌راد اظهار داشت: امسال مجموعاً بیش از ۹۷۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که روز گذشته با برگزاری جلسه هیات انتخاب ۴۰۶ اثر ارسالی خبرنگاران […]

دبیر علمی دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان‌شرقی از راهیابی ۴۰۶ اثر از مجموع ۹۷۰ اثر به مرحله دوم داوری این جشنواره خبر داد.

به گزارش قلم پرس، محمد عزیزی‌راد اظهار داشت: امسال مجموعاً بیش از ۹۷۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که روز گذشته با برگزاری جلسه هیات انتخاب ۴۰۶ اثر ارسالی خبرنگاران استان پس از ارزیابی اولیه به مرحله داوری راه یافتند.

وی تعداد آثار ارسالی خبرنگاران استان را در این دوره از جشنواره از لحاظ کیفی و کمی چشمگیر خواند و افزود: در نخستین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در سال گذشته بیش از ۵۰۰ اثر به دبیرخانه ارسال شده بود و ۲۳ اثر بعد از داوری به عنوان آثار برتر و شایسته تقدیر تجلیل شدند.

به گفته دبیر علمی دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان‌شرقی، هیات داوران این جشنواره متشکل از چهره‌های رسانه‌ای، مجرب و مدرس خبر هستند که برای ارزیابی آثار این دوره انتخاب شده‌اند.

عزیزی‌راد گفت: برگزیدگان این جشنواره در بخش‌های مختلف در دی ماه سال جاری مورد تجلیل قرار گرفته و با اهدای جوایزی از آنان قدردانی خواهد شد.