دیدار دادستان راور با خانواده برخی از زندانیان
دیدار دادستان راور با خانواده برخی از زندانیان

خبرگزاری میزان – همزمان با ماه مبارک رمضان و در راستای اجرای طرح کمک‌های مومنانه به خانواده مددجویان زندانیان شهرستان راور، دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان با خانواده برخی از زندانیان دیدار و از نزدیک وضعیت زندگی و مشکلات آن ها مورد بررسی قرار گرفت. ابوالفضل فرحبخش، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور کرمان […]

خبرگزاری میزان – همزمان با ماه مبارک رمضان و در راستای اجرای طرح کمک‌های مومنانه به خانواده مددجویان زندانیان شهرستان راور، دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان با خانواده برخی از زندانیان دیدار و از نزدیک وضعیت زندگی و مشکلات آن ها مورد بررسی قرار گرفت.

ابوالفضل فرحبخش، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور کرمان اظهار داشت: ماه رمضان ماه مهمانی خداست و این ماه که ماه همدلی و مساوات است.

وی بیان کرد: هدف از مجازات حبس، اصلاح و ترمیم رفتار مجرم است، حال اگر خانواده زندانی به ویژه خانواده‌های نیازمند مورد توجه نباشند، نه تنها برنامه‌های اصلاحی و تربیتی زندان‌ها برای تحول زندانی کم اثر می‌شود؛ بلکه خانواده در معرض آسیب‌ها و تهدید‌های بیشتری قرار خواهد گرفت.

فرحبخش خاطرنشان کرد: حمایت و مراقبت از خانواده زندانیان بخشی از چرخه اصلاح و تربیت است و در این زمینه نیازمند فرهنگ سازی مناسب در جامعه هستیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با راه اندازی انجمن حمایت از زندانیان بی بضاعت در شهرستان راور، تحولی در مسیر حمایت از آن ها ایجاد خواهد شد.

در همین راستا ضمن شناسایی تعدادی خانواده بی بضاعت مددجو، تعدادی اقلام و بسته‌های معیشتی و حمایتی به آن‌ها اهدا شد.

انتهای پیام/