به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، تراب محمدی در آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان اسکو، با اشاره به لزوم ساده‌زیستی مدیران در جامعه اسلامی، گفت: در نگاه مقام معظم رهبری، شرط مسئول بودن در نظام اسلامی عبارت است از ساده‌زیستی، تقوا، پاکدستی، مبارزه با فساد و در بین مردم بودن که این شاخصه‌ها در […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، تراب محمدی در آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان اسکو، با اشاره به لزوم ساده‌زیستی مدیران در جامعه اسلامی، گفت: در نگاه مقام معظم رهبری، شرط مسئول بودن در نظام اسلامی عبارت است از ساده‌زیستی، تقوا، پاکدستی، مبارزه با فساد و در بین مردم بودن که این شاخصه‌ها در انتخاب مدیران در دولت سیزدهم مورد توجه جدی است.

 
وی با تاکید بر اهتمام دولت سیزدهم بر برنامه محور بودن و اتخاذ سیاست های صحیح از سوی مسئولان، گفت: دولت مصمم است تا برخی سیاست‌گذاری‌های نادرست گذشته که موجب مشکلاتی برای معیشت مردم شده بود اصلاح شود.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در ادامه شهرستان اسکو را شهرستانی با توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بالقوه بویژه در زمینه گردشگری و سرمایه‌گذاری، صنعتی و کشاورزی برشمرد و گفت: این شهرستان دارای فرهنگ و تاریخی دیرینه است و جزو شهرهای فرهنگی و اقتصادی محسوب می شود.
 
وی افزود: انسان‌های بزرگی همانند آیت‌الله میلانی و ستاره‌های علم و معرفت در این دیار پرورش یافته‌اند و این شهرستان دارای آثار تاریخی زیادی است که هر کدام در توسعه و رشد همه‌جانبه آن تاثیر بسزایی دارند.
 
محمدی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری شهرستان اسکو، گفت: روستای تاریخی و صخره‌ای کندوان ظرفیت بی نظیری است که در سطح استان و کشور دارای علاقمندان خاصی است و در کنار این روستا، شاهد روستاهای هدف گردشگری زیادی هستیم که هر کدام ظرفیت تبدیل به مسیر گردشگری و اقتصادی را دارند.
 
وی با تاکید بر لزوم توجه به فراوری محصولات کشاورزی با توجه به ایجاد شهرک صنعتی شهید نیرومند اسکو، گفت: شهرستان اسکو در چاپ باتیک و کلاقه ای، تولید محصولات کشاورزی و بحث صنعت دارای ظرفیت های مهمی است که با برنامه ریزی توسط فرماندار جدید امکان ارتقای شاخص ها و توانمندی های شهرستان با بهره مندی از ظرفیت نخبگان شهرستان میسر است.
 
وی از فرماندار جدید اسکو خواست تا با هماهنگی و برنامه ریزی در جهت بهره مندی از ظرفیت نمایندگان و ائمه جمعه و نخبگان و همکاری با نهادهای مختلف به انتظارات مردم در جهت رشد و توسعه این شهرستان پاسخ داده و در این راه از ارتباط تنگاتنگ با مردم غافل نشود.
 
در این مراسم، حسین فیروزی به عنوان سرپرست فرمانداری اسکو معرفی و از زحمات ۳۴ ماهه بابک رضی‌منش در سمت فرماندار اسکو قدردانی شد.

انتهای پیام/