دستگیری سارقان لوازم داخل خودرو در تبریز
دستگیری سارقان لوازم داخل خودرو در تبریز

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری دو سارق و اعتراف به ۱۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو و تجهیزات اماکن خصوصی خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، یداله جهان آرا امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو در شهر تبریز، رسیدگی به موضوع […]فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری دو سارق و اعتراف به ۱۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو و تجهیزات اماکن خصوصی خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، یداله جهان آرا امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو در شهر تبریز، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود : در این راستا ماموران کلانتری ۱۲ تبریز با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی ۲ متهم در این زمینه شدند و در یک عملیات غافلگیرانه هر ۲ متهم را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ضمن اشاره به کشف یک دستگاه خودرو مسروقه از سارقان، تصریح کرد: متهمان در بازجویی های صورت گرفته به ۱۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو و سایر تجهیزات از قبیل یکدستگاه ایسیو ، ۲ عدد باطری خودرو، قوطی کارتل، یک تایر زاپاس و.. اعتراف کردند.

جهان آرا با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای صدور احکام لازم به مراجع قضایی معرفی شدند؛ از شهروندان خواست ضمن مجهز نمودن وسایل نقلیه خود به تجهیزات ایمنی ( قفل فرمان و پدال ، سوئیچ مخفی و ….) در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک ، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

پایان پیام/