خوراندن اسید به کارمند حراست شبکه بهداشت هیرمند پس از ربودن
خوراندن اسید به کارمند حراست شبکه بهداشت هیرمند پس از ربودن

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: روز گذشته یکی از کارکنان حراست شبکه بهداشت شهرستان هیرمند پس از ربوده شدن توسط دونفر فرد ناشناس و خوراندن اسید توسط آنها، امروز در بیمارستان جان سپرد. به گزارش قبم پرس به نقل از ایسنا، دکتر نصیری ضمن تسلیت به خانواده داغدار کارمند حراست شبکه بهداشت هیرمند افزود: هنوز […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: روز گذشته یکی از کارکنان حراست شبکه بهداشت شهرستان هیرمند پس از ربوده شدن توسط دونفر فرد ناشناس و خوراندن اسید توسط آنها، امروز در بیمارستان جان سپرد.

به گزارش قبم پرس به نقل از ایسنا، دکتر نصیری ضمن تسلیت به خانواده داغدار کارمند حراست شبکه بهداشت هیرمند افزود: هنوز از علت یا دلایل این اقدام غیرانسانی که توسط فرد یا افراد صورت گرفته مشخص نیست.

وی بابیان اینکه مجموعه حراست و دانشگاه علوم پزشکی با جدیت تمام پیگیر این مسئله است، تصریح کرد: از همان لحظات اولیه اقدامات ما آغاز شد و به ارگانهای مرتبط از جمله دستگاه قضایی و دادستانی، اداره اطلاعات و نیروی انتظامی مکاتبات و پیگیریهای لازم انجام شد و بدنبال آن نیز این ارگانها کار تحقیق و اقدامات اطلاعاتی خود را آغاز  کرده‌اند.

نصیری افزود: پیکر نیمه جان آقای بهروز شهرکی در کنار قبرستان جدید زابل پیدا شده بود و پس از انتقال به بیمارستان تا حدودی توانسته لب به سخن بگشاید که خود او عنوان کرده که توسط دو نفر فردناشناس که صورتشان بسته بوده ربوده شده و به زور اسید خورانده شده است.