خبرنگاری که گفتند مرده زنده شد! + عکس
خبرنگاری که گفتند مرده زنده شد! + عکس

روز گذشته رسانه‌های اوکراینی و غربی اعلام کردند «آرکادی بابچنکو» روزنامه‌نگار منتقد دولت روسیه در کی‌یف پایتخت اوکراین هدف گلوله قرار گرفته و هنگام انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده است به گزارش  قلم پرس به نقل از جماران؛ روز چهارشنبه در اتفاقی عجیب و کم‌سابقه یک خبرنگار روس که تصور می‌شد […]

روز گذشته رسانه‌های اوکراینی و غربی اعلام کردند «آرکادی بابچنکو» روزنامه‌نگار منتقد دولت روسیه در کی‌یف پایتخت اوکراین هدف گلوله قرار گرفته و هنگام انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده است

به گزارش  قلم پرس به نقل از جماران؛ روز چهارشنبه در اتفاقی عجیب و کم‌سابقه یک خبرنگار روس که تصور می‌شد ترور و کشته شده، در یک نشست خبری حاضر شد و اعلام کرد زنده است.

روز گذشته رسانه‌های اوکراینی و غربی اعلام کردند «آرکادی بابچنکو» روزنامه‌نگار منتقد دولت روسیه در کی‌یف پایتخت اوکراین هدف گلوله قرار گرفته و هنگام انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده است.

بلافاصله پس از انتشار این خبر، مقام‌ها و رسانه‌های غربی کرملین را به دست داشتن در این حادثه متهم کردند. در مقابل، مسکو این اتهام را رد کرد و از دولت اوکراین خواست تحقیقات جامعی درباره «قتل» این فرد انجام دهد.

اما امروز در اتفاقی عجیب بابچنکو که تصور می‌شد کشته شده، در یک نشست خبری در کی‌یف حاضر شد و گفت این «ترور» یک صحنه‌سازی بوده است.

وی گفت هدف از این صحنه‌سازی که توسط نیروهای امنیتی اوکراین انجام شده، به دام انداختن فردی بوده که پیشتر او را به قتل تهدید کرده بود. وی جزئیات بیشتری در این مورد بیان نکرد و صرفا از همسرش عذرخواهی کرد.