حلب آخرین زورآزمایی نیروهای مقاومت و متجاوزين
حلب آخرین زورآزمایی نیروهای مقاومت و متجاوزين

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود نوشت: موضوع حلب برای عربستان و ترکیه حیثیتی شده بنابراین با تمام توان در آنجا دخالت می‌کنند. در واقع حلب آخرین زورآزمایی مقاومت و متجاوزین است. به گزارش قلم پرس، سرلشکر پاسدار محسن رضایی در این مطلب نوشته است: در حلب ، ارتش تركيه و عربستان با پول‌های […]

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود نوشت: موضوع حلب برای عربستان و ترکیه حیثیتی شده بنابراین با تمام توان در آنجا دخالت می‌کنند. در واقع حلب آخرین زورآزمایی مقاومت و متجاوزین است.

به گزارش قلم پرس، سرلشکر پاسدار محسن رضایی در این مطلب نوشته است:

در حلب ، ارتش تركيه و عربستان با پول‌های قطری و تسليحات آمریکایی در حمايت از جبهه النصره و جيش الفتح و ساير گروه‌های تکفیری کاملاً فعال هستند . آن‌ها مدت بيش از پنج سال است که امنيت و آرامش را از مردم #سوريه ربوده و ناامنی را در منطقه گسترش داده‌اند . اسلحه ، مهمات ، پول و غذا از مرزهای جنوبی و از بندر اسكندرون تركيه به دست آن‌ها می‌رسد. همچنین از طريق کشتی از عربستان و قطر به آن‌ها کمک می‌شود.

 

اخیراً منابع خبری تائید کرده‌اند که تعدادی از ژنرال‌های تركیه، عربستان و آمریکا که متخصص در جنگ‌های ويژه هستند به تکفیری‌ها اضافه‌شده‌اند و درواقع عمليات خان طومان را آن‌ها هدايت كردند.اکنون موضوع حلب برای عربستان و ترکیه حیثیتی شده بنابراین با تمام توان در آنجا دخالت می‌کنند. در واقع حلب آخرین زورآزمایی مقاومت و متجاوزین است.

 

در مقابل آن‌ها، ارتش سوريه تنها با کمک مستشاران ایرانی در حال مقاومت است . حمایت‌های روسیه مدت کمی یعنی مدت شش ماه انجام شد و بعداً هم عمدتاً به كشور خود برگشتند، ولی خدای متعال پشتيبان مظلوم است و پیروزی از آن ملت و دولت سوريه و جبهه مقاومت خواهد بود.