حق ندارند جلوی حرف زدن نماینده را بگیرند
حق ندارند جلوی حرف زدن نماینده را بگیرند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه بهتر است از حقوق همه نمایندگان دفاع کنیم، گفت: اینکه یک نماینده حق حرف زدن نداشته باشد و یک دادستان در استانی جلوی آن را بگیرد غیرقابل قبول است. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، مسعود پزشکیان در نشست علنی امروز (سه شنبه، […]

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه بهتر است از حقوق همه نمایندگان دفاع کنیم، گفت: اینکه یک نماینده حق حرف زدن نداشته باشد و یک دادستان در استانی جلوی آن را بگیرد غیرقابل قبول است.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، مسعود پزشکیان در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲ آذر ماه) مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به انتقاد حاجی دلیگانی از اینکه رئیس مجلس بخشی از نطق پیش از دستور خود را به موضوع لغو سخنرانی نایب رییس مجلس در مشهد اختصاص داده،  گفت: اینکه یک نماینده حق حرف زدن نداشته باشد و یک دادستان در استانی جلوی آن را بگیرد غیرقابل قبول است لذا اگر این اتفاق برای نمایندگان دیگر نیز رخ داده و حرفی زده نشده، بد است.

وی تصریح کرد: به جای اینکه بگویید چرا رئیس مجلس در این مورد واکنش نشان داده و چنین حرفی را زده، باید عنوان شود چرا در کشور نایب رئیس مجلس نتواند حرف بزند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه بهتر است از حقوق همه نمایندگان دفاع کنیم، افزود: اگر این اتفاق برای سایر نمایندگان نیز افتاده است اقدامی غلط بوده است.

پزشکیان خاطر نشان کرد: حق ندارند جلوی حرف زدن نماینده را بگیرند و هر کسی که این کار را کرده اقدامی اشتباه بوده است