حضور گسترده جامعه ورزش آذربایجان‌شرقی در جشن ۴۵ سالگی انقلاب
حضور گسترده جامعه ورزش آذربایجان‌شرقی در جشن ۴۵ سالگی انقلاب

جامعه ورزش استان آذربایجان‌شرقی در چهل و پنجمین بهار انقلاب، همانند سال‌های گذشته با حضور چشمگیر در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ارادت و دلبستگی خود به امام راحل، مقام معظم رهبری و نظام جمهوی اسلامی را نشان دادند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور گسترده ملت شریف آذربایجان‌شرقی در شهرهای مختلف این […]جامعه ورزش استان آذربایجان‌شرقی در چهل و پنجمین بهار انقلاب، همانند سال‌های گذشته با حضور چشمگیر در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ارادت و دلبستگی خود به امام راحل، مقام معظم رهبری و نظام جمهوی اسلامی را نشان دادند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور گسترده ملت شریف آذربایجان‌شرقی در شهرهای مختلف این استان برگزار شد.

جامعه ورزش استان آذربایجان‌شرقی هم در کنار ملت غیور و شهیدپرور استان در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن حضور داشته و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

در تبریز مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی به همراه معاونین و کارکنان این اداره، رئیس اداره ورزش و جوانان تبریز، روسای هیات‌های ورزشی استان، ورزشکاران و قهرمانان ورزش استان آذربایجان‌شرقی به همراه پیشکسوتان ورزش با حضور راهپیمایی ۲۲ بهمن، یاد و خاطره شهیدای انقلاب اسلامی را گرامی داشته و با آرمان های امام راحل، مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.

این گزارش حاکیست در تمامی شهرستان استان آذربایجان شرقی جامعه ورزشی حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن داشتند.

پایان پیام/۶۰۰۱۷