شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی، با صدور اطلاعیه ای از عموم مردم مومن و ولایتمدار استان، بخاطر حضور پر شور و با شکوه و گسترده در راهپیمیایی بیست و دوم بهمن قدردانی کرد. به گزارش قلم پرس:  متن کامل این اطلاعیه بشرح زیر است: حضور حماسی، انقلابی و […]

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی، با صدور اطلاعیه ای از عموم مردم مومن و ولایتمدار استان، بخاطر حضور پر شور و با شکوه و گسترده در راهپیمیایی بیست و دوم بهمن قدردانی کرد.

به گزارش قلم پرس:  متن کامل این اطلاعیه بشرح زیر است:

حضور حماسی، انقلابی و بصیرتمدانۀ ملت شهید پرور و همیشه در صحنۀ ایران اسلامی در آوردگاه راهپیمایی  یوم ا…۲۲ بهمن و جشن فجر ۹۴ ، تجدید میثاقی با آرمان های شهدا و امام شهیدان و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب بود .
اینک در طلیعه‌ سی و هشــتمین بهار آزادی و عزت و پیروزی انقلاب اسلامی در تاریخ پـر فروغ و افتخارآفرین ملت بزرگ و غیور ایران ، جبین شکر به پیشگاه حضرت حق می‌ساییم و از اینکه  بار دیگر توفیق صدور موفقیت‌آمیز پیـام انقلاب اسلامی و حضور در شعاع انوار نهضت عظیم الهی ـ  اسلامی حضرت امام خمینی (ره)  و انقلاب اسلامی را  نصیب ما  و ملت شجاع و انقلابی و آگاه  ایران اسلامی کرد  ، خداوند سبحان را شاکر و سپاسگزاریم .

حضور همه ی اقشار اهالی غیرتمند، انقلابی و متدین و ولایتمدار آذربایجان شرقی از پیر و جوان ، زن و مرد  در صحنه حضور بیادماندنی ، آن هم در شرایطی که ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته است، بزرگترین نعمت الهی است که باید  همه ی عمر را برای آن شکر گزاری کرد.

بدینوسیله از این همه شور و شعور وصف ناپذیر و لحظه شناسی و درایت و بصیرت و حماسه آفرینی عموم اقشار مختلف مردم و مسئولین استان و اصحاب رسانه های جمعی خاضعانه قدردانی و سپاسگذاری می نماییم.

قطعا این جشن ملی و اسلامی و حضور حماسی ملت در آوردگاه فجر ۳۷  بستر و زمینه ای ،  برای خلق حماسه ای پرشورتر مردم در انتخابات پیش روی ( ۷ اسفند ) مهیا یکبار دیگر برگ زرینی در تاریخ پیشتازی آذربایجان ثبت  خواهد کرد.