جنایت تروریستی زاهدان بر عهده سازمان جاسوسی سیا و موساد است
جنایت تروریستی زاهدان بر عهده سازمان جاسوسی سیا و موساد است

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: دشمنان ایران اسلامی به ویژه آمریکا و اسرائیل و همچنین حمایت کنندگان مالی آنها از قبیل آل سعود به شدت از حضور گسترده مردم در جشن چهل سالگی انقلاب عصبانی شده اند و قطعا انجام چنین حادثه تروریستی نتیجه عصبانیت دشمنان از ملت ایران بوده است. به گزارش قلم پرس، […]

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: دشمنان ایران اسلامی به ویژه آمریکا و اسرائیل و همچنین حمایت کنندگان مالی آنها از قبیل آل سعود به شدت از حضور گسترده مردم در جشن چهل سالگی انقلاب عصبانی شده اند و قطعا انجام چنین حادثه تروریستی نتیجه عصبانیت دشمنان از ملت ایران بوده است.

به گزارش قلم پرس، محمد اسماعیل سعیدی به حادثه تروریستی زاهدان که منجر به شهادت جمعی از مرزبانان سپاه پاسداران شد،اشاره کرد و گفت: حادثه تروریستی زاهدان که از سوی منافقان کور دل شکل گرفته است؛بیانگر این بوده که سلطه جهانی به شدت از مردم ایران عصبانی هستند.

وی در ادامه افزود: دولتمردان آمریکایی در سال گذشته صراحتا اعلام کردند که مردم ایران جشن چهل سالگی انقلاب خود را مشاهده نخواهند کرد اما به کوری چشم دشمنان مردم با حضور گسترده و باوحدت یکپارچه مشت آهنینی را بر دهان آمریکا و اسرائیل کوبیدند و این جشن بزرگ را همگی با هم گرفتند.

قطعا رویش های بیشتری پس از این شهادت ها در کشور بوجود می آید

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی به عصبانیت دشمنان ایران اسلامی از حضور گسترده ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره و تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی به ویژه آمریکا و اسرائیل و همچنین حمایت کنندگان مالی آنها از قبیل آل سعود به شدت از حضور گسترده مردم در جشن چهل سالگی انقلاب عصبانی شده اند و قطعا انجام چنین حادثه تروریستی نتیجه عصبانیت دشمنان از ملت ایران بوده است.

نماینده مردم تبریز اظهار کرد: دشمنان با انجام این حادثه تروریستی به خیال خام خود در پی تلخ کردن حضور ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن بودند اما خائنان نمی دانند که هرچه ملت ما را بکشند؛ مردم بیدارتر می شوند و قطعا رویش های بیشتری پس از این شهادت ها در کشور بوجود می آید و ایستادگی آنها در مقابل دشمنان دوچندان می شود.

جنایت تروریستی زاهدان بر عهده سازمان جاسوسی سیا و موساد است

این نماینده مردم در مجلس دهم در پرسش به سوالی مبنی بر اینکه حامیان اصلی این تروریست ها چه کسانی هستند؟تصریح کرد: این جنایت تروریستی بر عهده سازمان جاسوسی سیا و موساد است؛چرا که این نیروهای تروریستی از سوی این سازمان نفوذی تحت آموزش قرار می گیرند.

وی افزود: منابع مالی تروریست هایی که در سطح جهان به ویژه ایران دست به خرابکاری می زنند؛توسط رژیم آل سعود تامین می شوند و این مسئله هم از سوی عربستانی به صراحت اعلام شد./