جزئیات تیراندازی در بزرگراه آزادگان تهران
جزئیات تیراندازی در بزرگراه آزادگان تهران

رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر به بیان جزئیات تیراندازی امروز پلیس در بزرگراه آزادگان پرداخت و گفت: شلیک پلیس، سارقان خودرو را ناکام گذاشت. به گزارش قلم پرس، سرهنگ شریفی رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر با اعلام خبر فوق اظهار داشت: بامداد شنبه مأموران انتظامی به محض وصول خبری مبنی بر تعقیب و گریز خودروی […]

رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر به بیان جزئیات تیراندازی امروز پلیس در بزرگراه آزادگان پرداخت و گفت: شلیک پلیس، سارقان خودرو را ناکام گذاشت.

به گزارش قلم پرس، سرهنگ شریفی رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر با اعلام خبر فوق اظهار داشت: بامداد شنبه مأموران انتظامی به محض وصول خبری مبنی بر تعقیب و گریز خودروی مسروقه توسط عوامل کلانتری ۱۳۷ نصر، بلافاصله طرح مهار در محدوده استحفاظی شهرک ولیعصر را اجرا کردند.

رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر تصریح کرد: با ورود خودروی مسروقه به بزرگراه آیت‌الله سعیدی دو اکیپ خودرویی کلانتری ۱۵۳ پس از اخطار ایست و متعاقبا رعایت قانون به کارگیری سلاح، اقدام به شلیک سمت خودروی مسروقه کردند.

وی افزود: در حالی که سارقان با سرعت بالا و به صورت جنون‌آمیز اقدام به تخریب خودورهای عبوری می‌کردند با درایت مأموران خودرو در بزرگراه آزادگان متوقف و یکی از سارقان دستگیر شد.

سرهنگ شریفی، گفت: سارق دیگر نیز در حالی که به صورت پیاده اقدام به فرار کرده بود با شلیک چند تیر متوقف و بازداشت شد.

رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر خاطرنشان کرد: سارق مصدوم برای مداوا به بیمارستان یافت‌آباد اعزام شد.

منبع: خبرگزاری فارس