ثبت نام بیش از ۱۵۰ نفر در انتخابات شورای اسلامی شهر تبریز
ثبت نام بیش از ۱۵۰ نفر در انتخابات شورای اسلامی شهر تبریز

مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان شرقی، با خوب ارزیابی کردن روند نام نویسی از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: در خصوص ثبت نام از داوطلبان در استان علی الخصوص تبریز استقبال خوب بوده به طوری که بیش از۱۵۰ نفر در شهر تبریز برای انتخابات شوراها ثبت نام کرده اند. به گزارش […]

مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان شرقی، با خوب ارزیابی کردن روند نام نویسی از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: در خصوص ثبت نام از داوطلبان در استان علی الخصوص تبریز استقبال خوب بوده به طوری که بیش از۱۵۰ نفر در شهر تبریز برای انتخابات شوراها ثبت نام کرده اند.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، رضا استاد رحیمی، در خصوص روند نام نویسی از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان، اظهار داشت: ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراها در استان و علی الخصوص در تبریز خوب بوده، به طوری که در شهر تبریز بیش از ۱۵۰ نفر در انتخابات نام نویسی کرده اند و البته هنوز آمار نهایی اعلام نشده است.

وی ادامه داد: در شهرستان ها نیز استقبال از نام نویسی بسیار خوب بوده و ان شاءالله امیدواریم انتخاباتی پر شور و سالم و در خورد ملت ایران و شان آذربایجان شرقی برگزار شود و سال خوب و آغاز خوبی داشته باشیم.

مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان شرقی، در خصوص بحث نحوه بررسی صلاحیت داوطلبان با توجه به استقبال زیاد افراد، گفت: مبنای بررسی ها استعلامات از طریق مراجع چهارگانه و مستندات بوده و  سعی خواهیم کرد بر این اساس اقدام کنیم.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم افرادی را انتخاب کنند که در توسعه شهرها تاثیر گذار بوده و در راستای رفاه مردم قدم های مهمی بردارند.