تلفات حملات موشکی مقاومت به تل‌آویو به ۴ نفر رسید
تلفات حملات موشکی مقاومت به تل‌آویو به ۴ نفر رسید

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رسانه‌های صهیونیستی از کشته شدن دو صهیونیست در تل‌آویو و دو صهیونیست دیگر در گوش دان به دلیل حملات موشکی گروه‌های مقاومت خبر دادند. ساعتی پیش گروه‌های مقاومت فلسطینی در پاسخ به حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان‌های مسکونی غزه، با ۱۳۰ موشک به تل‌اویو و شهرک‌های اطراف آن حمله […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رسانه‌های صهیونیستی از کشته شدن دو صهیونیست در تل‌آویو و دو صهیونیست دیگر در گوش دان به دلیل حملات موشکی گروه‌های مقاومت خبر دادند.

ساعتی پیش گروه‌های مقاومت فلسطینی در پاسخ به حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان‌های مسکونی غزه، با ۱۳۰ موشک به تل‌اویو و شهرک‌های اطراف آن حمله کردند.

مسجد الاقصی و مناطق پیرامون آن در بیت المقدس، طی روزهای اخیر صحنه حملات شدید نظامیان صهیونیست در راستای نقشه‌های رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی قدس و تقسیم زمانی و مکانی مسجد الاقصی بود که در نتیجه مقاومت ساکنان قدس، چند صد تن از اهالی قدس اشغالی مجروح شدند.

وزارت خارجه آمریکا شب گذشته (دوشنبه شب) هم به جای محکوم کردن جنایت‌های رژیم صهیونیستی از حملات راکتی به قدس اشغالی ابراز نگرانی کرده بود.

انتهای پیام/.

انتهای پیام/.