ترامپِ تنها در کاخ سفید
ترامپِ تنها در کاخ سفید

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توئیتر خود شکایت کرد که قبل از کریسمس تنها در کاخ سفید نشسته و منتظر است که دموکرات ها برگردند و درباره پول ها ساخت دیوار در مرز مکزیک توافق کنند. به گزارش قلم پرس به نقل از اسپوتنیک، دولت فدرال آمریکا بخشی از کارش را در تاریخ ۲۲ […]

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توئیتر خود شکایت کرد که قبل از کریسمس تنها در کاخ سفید نشسته و منتظر است که دموکرات ها برگردند و درباره پول ها ساخت دیوار در مرز مکزیک توافق کنند.

به گزارش قلم پرس به نقل از اسپوتنیک، دولت فدرال آمریکا بخشی از کارش را در تاریخ ۲۲ دسامبر متوقف کرد به خاطر اینکه کنگره موفق نشد در خصوص بودجه جدید توافق نماید. ترامپ قصد دارد بودجه را امضاء کند در صورتی که حمایت مالی از ساخت دیوار در مرز مکزیک در آن جای نگیرد. دموکرات ها آمادگی پشتیبانی از سند با این خرج را ندارند. رئیس جمهور تصمیم گرفت که به ویلای خود در فلوریدا برای کریسمس نرود و در واشنگتن بماند تا بودجه تصمیم شود.
ترامپ نوشت: « من بیچاره کاملا تنها در کاخ سفید منتظرم تا دموکرات ها برگردند و در خصوص امنیت ضروری و حیاتی مرزها توافق کنند. عدم تمایل دموکرات ها برای توافق برای کشور ما هزینه بیشتری نسبت به هزینه ساخت دیوار خواهد داشت. این بی فکریست.»