تبریز میزبان مسابقات جهانی کشتی پهلوانی
تبریز میزبان مسابقات جهانی کشتی پهلوانی

مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی از میزبانی تبریز در مسابقات جهانی کشتی پهلوانی با حضور ۱۲ کشور خارجی خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، حبیب ستوده نژاد در خصوص برگزاری این رویداد بزرگ جهانی گفت: مسابقات جهانی کشتی جام فجر در روزهای های نوزدهم و بیستم بهمن ماه سال جاری به […]مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی از میزبانی تبریز در مسابقات جهانی کشتی پهلوانی با حضور ۱۲ کشور خارجی خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، حبیب ستوده نژاد در خصوص برگزاری این رویداد بزرگ جهانی گفت: مسابقات جهانی کشتی جام فجر در روزهای های نوزدهم و بیستم بهمن ماه سال جاری به مناسبت ایام الله دهه فجر برگزار می‌شود که در این رویداد جهانی ۱۴ تیم داخلی و خارجی حضور خواهند داشت.

وی در ادامه افزود: ۹۵  ورزشکار و کادر فنی از کشورهای گرجستان، ازبکستان، آذربایجان، روسیه، ترکیه، جمهوری خود مختار آکجارا گرجستان، مولداوی، هندوستان، رومانی، افغانستان، تاجیکستان، پاکستان و تیم های ملی ایران الف و ب در این مسابقات حضور و با هم به رقابت خواهند پرداخت.

ستوده نژاد خاطرنشان کرد: در این رقابت ها مهمانان ویژه‌ای همچون دکتر هاشمی وزیر محترم ورزش و جوانان، دکتر اسبقیان معاون محترم توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، سردار باران چشمه رئیس فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای و مهمانان خارجی همچون ابراهیم اوستک رئیس شاخه کشتی سنتی اتحادیه جهانی کشتی و رئیس فدراسیون کشتی پهلوانی ترکیه و جمعی از مسئولین استانی و کشوری حضور خواهند داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در پایان تصریح کرد: این رقابت‌ها در شش وزن دنبال می‌شود و در پایان بازوبند پهلوانی توسط وزیر محترم ورزش و جوانان به بازوی قهرمان این مسابقات بسته می‌شود. همچنین  این رقابت‌ها از شبکه های سه و شبکه ورزش به صورت زنده پخش خواهد شد.

پایان پیام/۶۰۰۱۷