به‌هیچ‌وجه شهردار ناپلئونی انتخاب نمی شود
به‌هیچ‌وجه شهردار ناپلئونی انتخاب نمی شود

عضو شورای شهر تبریز گفت: در جلسه غیرعلنی مخصوص انتخاب شهردار پروسه مشخصی برای انتخاب شهردار معین شد که به تبع آن تمام ۶ عضو موظف به ارائه رزومه کامل خود هستند. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس سعید دباغ نیکوخصلت بابیان اینکه ارائه گزارش از رزومه و حضور ۶ فرد منتخب […]

عضو شورای شهر تبریز گفت: در جلسه غیرعلنی مخصوص انتخاب شهردار پروسه مشخصی برای انتخاب شهردار معین شد که به تبع آن تمام ۶ عضو موظف به ارائه رزومه کامل خود هستند.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس سعید دباغ نیکوخصلت بابیان اینکه ارائه گزارش از رزومه و حضور ۶ فرد منتخب در جلسات شورا کمک زیادی به تصمیم‌گیری نهایی خواهد کرد، اظهار داشت: طبق توافق صورت گرفته بین اعضا شورا که از هر سه طیف اصولگرا، اصلاح‌طلب و مستقل‌ها هستند، انتخاب شهردار با اجماع کل اعضای شورا خواهد بود.

عضو شورای پنجم شهر تبریز تأکید داشت: اعضای شورا به‌هیچ‌وجه تمایل به انتخاب شهردار با رأی کم را نداشته و تمام تلاش به رضایت و تائید کلی اعضای شورا در راستای انتخاب شهردار خواهد بود.

نیکوخصلت ابراز کرد: در جلسه مختص انتخاب شهردار تصمیم بر آن است به‌هیچ‌وجه شهردار ناپلئونی انتخاب نشود تا به‌تبع آن منافع شهری و شهروندی حفظ شود.

وی با تأکید به اینکه در حال حاضر افزایش نام افراد دیگر محتمل نیست، گفت: آقایان الموسوی، فتح الهی، شهین باهر، شهرتی فر، سلیمان‌پور و مولوی، ۶ فرد منتخب اعضای شورا برای انتخاب شهردار بوده و اعضای شورا بر حسب رزومه فرد مناسب را انتخاب خواهند کرد.