شهردار منطقه ۱ از بهره‌برداری پل عابر گذر آخر خیابان شهید رجائی (یوسف آباد) توسط این منطقه با هزینه‌ای بالغ بر ۲۷ میلیارد ریال خبر داد. به گزارش قلم پرس، اکبر پورخردمند اعلام کرد: شهردار منطقه ۱ در راستای اهداف خود مبنی بر ایجاد معابر ایمن و آرام و پیشگیری از مخاطرات در مسیرهای پرتردد اقدام […]شهردار منطقه ۱ از بهره‌برداری پل عابر گذر آخر خیابان شهید رجائی (یوسف آباد) توسط این منطقه با هزینه‌ای بالغ بر ۲۷ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش قلم پرس، اکبر پورخردمند اعلام کرد: شهردار منطقه ۱ در راستای اهداف خود مبنی بر ایجاد معابر ایمن و آرام و پیشگیری از مخاطرات در مسیرهای پرتردد اقدام به اجرای چند پروژه مهم در حوزه حمل و نقل و ترافیک کرده که یکی از آنها پروژه عابرگذر آخر خیابان شهید رجائی (یوسف آباد) است که در هفته جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
شهردار منطقه ۱ افزود: مشخصات این پروژه شامل طول عرشه ۳۰ متر، عرض پل ۲/۳۰ متر، تعداد دهانه یک دهانه، ارتفاع ۵/۵ متر، نوع سازه فولادی خرپائی، تعداد شمع ۱۰ عدد، وزن آهن آلات مصرفی ۲۰ تن، وزن میلگرد مصرفی ۱۷ تن، حجم سازه ای ۱۲۰ تن و حجم خاکبرداری ۴۵۰ متر مکعب است.
وی گفت: این پروژه با مبلغی بالغ بر ۲۷ میلیارد ریال در کنار چند پروژه دیگر روز چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه به بهره‌برداری خواهد رسید.