برپایی نمایشگاه‌های نوشت افزار ایرانی اسلامی
برپایی نمایشگاه‌های نوشت افزار ایرانی اسلامی

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی از برپایی نمایشگاه‌های نوشت‌افزار ایرانی‌اسلامی در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد. به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی، هادی یوسف زاده گفت: این نمایشگاه‌ها در مراکز عرضه محصولات فرهنگی کانون در دسترس […]

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی از برپایی نمایشگاه‌های نوشت‌افزار ایرانی‌اسلامی در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.

به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی، هادی یوسف زاده گفت: این نمایشگاه‌ها در مراکز عرضه محصولات فرهنگی کانون در دسترس خانواده‌ها و اولیای تربیتی قرار گرفته است.
وی حمایت از تولیدات داخلی و ترویج فرهنگ استفاده از نوشت‌افزار ایرانی اسلامی را از اهداف برپایی این نمایشگاه عنوان کرد.
وی افزود: در پی درخواست برخی از سازمان‌ها و نهادها، نمایشگاه‌هایی به صورت اختصاصی در محل این مجموعه‌ها در حال برگزاری است.
یوسف زاده ادامه داد: شرکت تراکتورسازی ایران و مدیریت شعب بانک ملی ایران از جمله نهادهایی هستند که این نمایشگاه‌ها در آن برپا شده‌است.
وی یادآور شد: نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی کانون در محل مجتمع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تبریز ( خیابان لاله، خیابان فروردین ) به صورت دائمی برپا می‌باشد.
یوسف زاده در ادامه گفت: به همت مسئولان فرهنگی، فرهنگ استفاده از محصولات ایرانی اسلامی در جامعه ایجاد شده است و گسترش این فرهنگ به حمایت از تولیدکنندگان می انجامد.