اگر فشار آمریکا مانع ورود دیگر رقبای ما به بازار ایران شود، استقبال می کنیم
اگر فشار آمریکا مانع ورود دیگر رقبای ما به بازار ایران شود، استقبال می کنیم

مدیرعامل سیتروئن گفت: ما مطابق عرف و قوانین بین‌المللی با شرکای ایرانی خود قرارداد بستیم و مشکلی از این بابت نداریم اما اگر با فشار آمریکا ورود دیگر رقبای ما به بازار ایران محدود شود ما از این موضوع استقبال می کنیم. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری ایلنا، لیندا جکسون، مدیرعامل سیتروئن […]

مدیرعامل سیتروئن گفت: ما مطابق عرف و قوانین بین‌المللی با شرکای ایرانی خود قرارداد بستیم و مشکلی از این بابت نداریم اما اگر با فشار آمریکا ورود دیگر رقبای ما به بازار ایران محدود شود ما از این موضوع استقبال می کنیم.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری ایلنا، لیندا جکسون، مدیرعامل سیتروئن  در خصوص پروسه همکاری این شرکت با سایپا گفت: از طرف ما مشکلی برای همکاری وجود ندارد و منتظر هستیم تا انتقال سهام صورت بگیرد و کارشناسان فرانسوی برای نصب پلت فورم و کارشناسان ایرانی برای آموزش تبادل شوند.

لیندا جکسون ادامه داد: پلت فرمی که در کاشان نصب خواهد شد یکی از به روزترین خطوط تولید خودرو در جهان است و تمام استانداردهایی که در سایر خطوط تولیدی در تمام نقاط جهان داریم در کاشان نیز رعایت خواهد شد زیرا هدف ما در اختیار گرفتن بازار منطقه است و فقط برای تامین بازار ایران سرمایه گذاری نکرده‌ایم، بلکه خاورمیانه و آفریقا نیز جزو اهداف ما هستند.

وی در خصوص برخی شایعات مبنی بر تولید  مدل C4  در کاشان تصریح کرد: در کاشان سه مدل خودرو تولید خواهیم کرد که هنوز مدل‌های آن مشخص نشده است اما به طور حتم C4 نخواهد بود.

جکسون در خصوص اظهارات ترامپ در خصوص ایران و تاثیر آن بر همکاری پژو با ایران گفت: ما مطابق عرف و قوانین بین‌المللی با شرکای ایرانی خود قرارداد بستیم و مشکلی از این بابت نداریم اما اگر با فشار آمریکا ورود دیگر رقبای ما به بازار ایران محدود شود ما از این موضوع استقبال می کنیم و فکر کنم در نهایت این موضوع به نفع ما خواهد شد زیرا  سرمایه گذاری عظیمی در ایران انجام داد‌ه‌ایم.