اکرم الکعبی: خون کسانی که در عراق به دنبال سازش با اسرائیل هستند، مباح است
اکرم الکعبی: خون کسانی که در عراق به دنبال سازش با اسرائیل هستند، مباح است

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، شیخ اکرم الکعبی، دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء پس از چراغ سبز برخی برای عادی‌سازی تدریجی روابط عراق با رژیم صهیونیستی، پیامی را در صفحه شخصی خود در توئیتر منتشر کرد.  شیخ اکرم الکعبی در این پیام، ضمن مهدور الدم خواندن سازشگران با رژیم صهیونیستی گفت: «برخورد ما با چنین […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، شیخ اکرم الکعبی، دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء پس از چراغ سبز برخی برای عادی‌سازی تدریجی روابط عراق با رژیم صهیونیستی، پیامی را در صفحه شخصی خود در توئیتر منتشر کرد.

 شیخ اکرم الکعبی در این پیام، ضمن مهدور الدم خواندن سازشگران با رژیم صهیونیستی گفت: «برخورد ما با چنین اشخاصی مانند برخوردمان با اسرائیل است. ما اقداماتمان را در ملأ عام انجام خواهیم داد و در این راستا از کسی ترس و واهمه‌ای نداریم.»

او با بیان اینکه «خدواند متعال پیروزی را برای ملت فلسطین مقدر کرده است»، نوشت: «خائنان و مزدوران توهم نداشته باشند که می‌توانند سازش با صهیونیست‌ها را در جامعه عراق ترویج دهند. مزدوران شیطان باید بدانند که ما به محکوم کردن، نپذیرفتن و یا مقابله با عادی سازی روابط بسنده نمی‌کنیم.»

وی هشدار داد: «از نظر ما سازشگر با اسرائیل ــ هر که می‌خواهد باشد ــ مهدور الدم است و برخورد ما با او مانند برخوردمان با صهیونیست‌ها است. ما اقداماتمان را در ملاء عام انجام خواهیم داد و در این راستا از کسی ترس و واهمه‌ای نداریم.»

دبیرکل نُجَباء افزود: «هدف از اقدامات برخی نفوذی‌ها و مزدوران ــ که به دروغ خود را به انقلابی‌ها و مطالبه‌گران حقوق ملت عراق منتسب می‌کنند، اما به اجرای نقشه‌های پلید صهیونیستی از قبیل برافروختن آتش، ترور و مختل کردن زندگی می‌پردازند ــ برای همه واضح و آشکار شده و شخصِ پشت پرده آن، مشخص است.»

شیخ اکرم الکعبی در پایان ضمن درخواست از جوانان  آگاه عراقی برای فریب نخوردن از مزدوران وابسته به کشورهای متخاصمِ با عراق، تصریح کرد: «این‌ها از سوی برخی طرف‌های مشکوک حمایت مالی می‌شوند تا وحدت، فرهنگ، سخاوت و اخلاق والای ملت ما را به همراه استقلال و معیشت آن هدف قرار دهند.»

انتهای پیام/