انفجار کپسول گاز در بازار تهران/ ۳۹ مصدوم بد حال در پی این حادثه
انفجار کپسول گاز در بازار تهران/ ۳۹ مصدوم بد حال در پی این حادثه

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از حادثه انفجار کپسول گاز عصر چهارشنبه در پاساژ قیصریه بازار تهران خبر داد و گفت: در این حادثه تا این لحظه ۳۹ مصدوم بدحال توسط تکنیسین های اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند. حسن عباسی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ساعت ۱۷:۱۴ عصر امروز […]

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از حادثه انفجار کپسول گاز عصر چهارشنبه در پاساژ قیصریه بازار تهران خبر داد و گفت: در این حادثه تا این لحظه ۳۹ مصدوم بدحال توسط تکنیسین های اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

حسن عباسی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ساعت ۱۷:۱۴ عصر امروز حادثه انفجار کپسول گاز در بازار طلا فروشان در خیابان ۱۵ خرداد محدوده بازار تهران به مرکز اطلاع رسانی اورژانس اعلام شد.
وی افزود: با توجه به مصدومیت چندین نفر در این حادثه اورژانس تهران یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به همراه ۱۲ آمبولانس دیگر برای کمک رسانی به آسیب دیدگان به محل حادثه اعزام کرد.
عباسی ادامه داد: تکنسین های اورژانس ۸ مصدوم را برای ادامه مراحل درمانی به بیمارستان سینا، هفت مصدوم را به بیمارستان شهدا و همچنین ۲۴ مصدوم دیگر این حادثه را به بیمارستان لقمان منتقل کردند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: بدنبال انفجار یک کپسول گاز در یک پاساژ تجاری در محدوده بازار تهران حادثه آتش سوزی روی داد.
سید جلال ملکی افزود: در حال حاضر ماموران آتش نشانی در محل حادثه مشغول عملیات مهار آتش هستند.
وی خاطرنشان کرد: علت انفجار کپسول گاز در این مجتمع تجاری پس از پایان عملیات توسط کارشناسان آتش نشانی بررسی می شود.