اعضای تیم پاورلیفتینگ فارس شناخته شدند
اعضای تیم پاورلیفتینگ فارس شناخته شدند

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان فارس گفت: پاورلیفتینگ استان فارس  در سال های گذشته در همه رده های سنی و در تمامی زیر مجموعه ها اعم از پرس، دد لیفت و مسابقات کامل پاورلیفتینگ همیشه خوش درخشیده و بهترین مقام ها را کسب کرده است. بنابراین با توجه به مستعد بودن ورزشکاران این […]

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان فارس گفت: پاورلیفتینگ استان فارس  در سال های گذشته در همه رده های سنی و در تمامی زیر مجموعه ها اعم از پرس، دد لیفت و مسابقات کامل پاورلیفتینگ همیشه خوش درخشیده و بهترین مقام ها را کسب کرده است. بنابراین با توجه به مستعد بودن ورزشکاران این رشته قدرتی، تیم فارس با آماده ترین ورزشکاران و به صورت کامل به مسابقات اعزام خواهد شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ورزش فارس، محمدعلی فرهنگ مهر ادامه داد:  مسابقات لیگ پاورلیفتینگ کشور، روزهای دهم و یازدهم خرداد ماه به صورت متمرکز در بابلسر برگزار می شود.

 وی افزود: از شروع فعالیت دکتر عبدالمهدی نصیرزاده در راس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و با نوآوری های به وجود آمده، شاهد تغییرات چشم گیری در فدراسیون بوده ایم  و با راه اندازی لیگ پاورلیفتینگ، مسلما شاهد روزهای خوبی برای این رشته ورزشی و همچنین ورزشکان پاورلیفتینگ خواهیم بود.

فرهنگ مهر گفت: سرپرستی تیم بر عهده احمدرضا همایون است و مهدی اورنگ به عنوان سرمربی و امین دهقان به عنوان مربی تیم را همراهی می کنند.

به گزارش ایسنا، ورزشکاران تیم پاورلیفتینگ فارس را در وزن ۵۹ کیلوگرم سمیع الله حسینی و محمد محمودی، در وزن ۶۶ کیلوگرم محمد سلطانی، منصور صحت و محمدجواد زارع، در وزن ۷۴ کیلوگرم احسان رحمانیان و علی تمنادار، در وزن ۸۳ کیلوگرم محسن جهانبازی، در وزن ۹۳ کیلوگرم مصطفی صالح نیا، در وزن ۱۰۵ کیلوگرم حامد روح پرور و علی محمدیان، در وزن ۱۲۰ کیلوگرم پیمان ده بزرگی، و در وزن مثبت ۱۲۰ کیلوگرم نادر محمودی

انتهای پیام