استادیوم ورزشی ۱۵ هزار نفری بناب پس از ۱۴ سال به بهره برداری می‌رسد
استادیوم ورزشی ۱۵ هزار نفری بناب پس از ۱۴ سال به بهره برداری می‌رسد

فرماندار بناب با بیان اینکه استادیوم ورزشی ۱۵ هزار نفری بناب پس از ۱۴ سال به بهره برداری می‌رسد، گفت: دولت سیزدهم نزدیک به ۳۰ هزار میلیارد تومان در شهرستان بناب پروژه عمرانی، صنعتی و کارگاهی شروع کرده است. به گزارش قلم پرس،از تبریز، رضا لعلی، فرماندار بناب، امروز در آیین افتتاح فاز دوم سیستم […]فرماندار بناب با بیان اینکه استادیوم ورزشی ۱۵ هزار نفری بناب پس از ۱۴ سال به بهره برداری می‌رسد، گفت: دولت سیزدهم نزدیک به ۳۰ هزار میلیارد تومان در شهرستان بناب پروژه عمرانی، صنعتی و کارگاهی شروع کرده است.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، رضا لعلی، فرماندار بناب، امروز در آیین افتتاح فاز دوم سیستم دداستینگ کوره‌های ذوب القایی اظهار کرد: در طول سه سال گذشته دولت سیزدهم نزدیک به ۳۰ هزار میلیارد تومان در شهرستان بناب پروژه عمرانی، صنعتی و کارگاهی شروع کرده است.

وی افزود: در حوزه بهداشت و درمان ۲۹ پروژه و یک هزار و ۸۰ میلیارد تومان و نیروگاه سیکل نیز با ۲۵۰ میلیون یورو سرمایه‌گذاری ارزی اجرا شده است و همچنین احداث شهرک دامداری، شهرک سرمایه‌گذاری، گلخانه‌ای، محیط زیست و غیره از جمله اقدامات صورت گرفته است. 

فرماندار بناب بیان داشت: این عملکرد نظام است که به این پیشرفت دست یافته‌ایم چراکه دولت تمام به فکر پروژه‌های نیمه تمام است نه اینکه از نو پروژه جدید ایجاد کند. 

وی یادآور شد: استادیوم ۱۵ هزار نفری بناب ۱۴ سال مانده بود که به همت این دولت مورد بهره‌برداری خواهد رسید. 

لعلی گفت: تنها قشری که می‌تواند واسطه بین مردم و دولت باشد همین رسانه‌ها است. 

پایان پیام/۶۰۰۲۷