اجرای ۳۰۰ کیلومتر شبکه ‌گاز در استان گلستان در سال ۹۹
اجرای ۳۰۰ کیلومتر شبکه ‌گاز در استان گلستان در سال ۹۹

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، علی طالبی گفت: از این مقدار شبکه‌گذاری ، حدود ۲۰۰ کیلومتر در بخش روستایی، ۶۰ کیلومتر در مناطق شهری و ۴۰ کیلومتر در بخش صنایع اجرا شده است. وی افزود: در همین بازه زمانی، تعداد ۶۲۶۵ انشعاب جدید نیز به متقاضیان واگذار شده که از […]

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، علی طالبی گفت: از این مقدار شبکه‌گذاری ، حدود ۲۰۰ کیلومتر در بخش روستایی، ۶۰ کیلومتر در مناطق شهری و ۴۰ کیلومتر در بخش صنایع اجرا شده است.

وی افزود: در همین بازه زمانی، تعداد ۶۲۶۵ انشعاب جدید نیز به متقاضیان واگذار شده که از این تعداد، ۲۱۶۷ انشعاب در شهرها و ۴۰۹۸ انشعاب در روستاها نصب شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان تصریح کرد: امید است با تلاش مجموعه همکاران، پیمانکاران و مجریان پروژه‌های گازرسانی و همراهی و حمایت دیگر سازمان‌های ذی‌ربط نسبت به افزایش توسعه گازرسانی در استان اقدام شود تا همه مردم شریف استان از این موهبت الهی به‌نحو مطلوبی بهره‌مند شوند.

طالبی با اشاره به ضریب نفوذ گاز در سبد انرژی استان که بیش از ۷۲ درصد است، از بهره‌مندی همه ۳۳ شهر و ۸۹۴ روستا در استان از گاز طبیعی خبر داد و اظهار کرد: هم‌اکنون ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۹۷ درصد جمعیت روستایی استان از انرژی گاز استفاده می‌کنند و تلاش داریم در صورت فراهم بودن شرایط، تا پایان سال ۱۴۰۰ همه روستاهایی را که شرایط گازرسانی دارند به شبکه سراسری گاز متصل کنیم.