آمریکا در وتو قطعنامه آتش بس غزه، حقوق بشر را زیر پا گذاشت
آمریکا در وتو قطعنامه آتش بس غزه، حقوق بشر را زیر پا گذاشت

معاون امنیتی امنیتی آذربایجان شرقی، با اشاره به جنایات رژیم صهیونسیتی درباره مردم فلسطین، گفت: آمریکا در وتو قطعنامه آتش بس غزه، حقوق بشر را زیر پا گذاشت. به گزارش قلم پرس،از تبریز، جعفر رزمی امروز در مراسم نکوداشت منطقه ای داوطلبان جمعیت هلال‌احمر در شهرستان میانه اظهار کرد: در طول ۷۵ سال نکبت بار […]معاون امنیتی امنیتی آذربایجان شرقی، با اشاره به جنایات رژیم صهیونسیتی درباره مردم فلسطین، گفت: آمریکا در وتو قطعنامه آتش بس غزه، حقوق بشر را زیر پا گذاشت.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، جعفر رزمی امروز در مراسم نکوداشت منطقه ای داوطلبان جمعیت هلال‌احمر در شهرستان میانه اظهار کرد: در طول ۷۵ سال نکبت بار غصب سرزمین فلسطین توسط رژیم صهیونسیتی، جهان شاهد جنایات بی‌شماری علیه بشریت بویژه کودکان و زنان و پیران بی دفاع بوده است که با سکوت مرگبار سازمان های به اصطلاح حامی صلح، کودکان و زنان همراه بوده است.

وی گفت: امروز چهره واقعی طرفداران حقوق کودکان و زنان که به حامیان زنان و کودکان جوایز حقوق بشری اهدا می کنند افشا شده است آنها در مقابل بیش از ۷ هزار نفر از کودک کشته شده غزه و قتل جمع کثیری از زنان سکوت کرده‌اند.

رزمی با اشاره به شرایط بحرانی در نوار غزه، گفت: مردم این منطقه از تامین آب شرب بهداشتی و سایر نیازهای اولیه برای استفاده از غذا و درمان و امنیت کادر درمانی منع شده اند.

وی همچنین گفت: آمریکا وقیحانه ۸۰ درصد مهمات چنین جنایتی را با روزانه ۶۰ سورتی پرواز تامین می کند.

پایان پیام/