آل هاشم: برنامه‌ریزی متناسب با کار فرهنگی اثرگذار نداریم/ مسئولان فرهنگی  تنها آمار و گزارش می‌دهند!
آل هاشم: برنامه‌ریزی متناسب با کار فرهنگی اثرگذار نداریم/ مسئولان فرهنگی  تنها آمار و گزارش می‌دهند!
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: مسئولان فرهنگی برنامه‌های اثرگذارداشته باشند و تنها گزارش و آمار ندهند.

به گزارش قلم پرس از تبریز، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم صبح امروز  به مناسبت روز فرهنگ عمومی در یکصدمین جلسه شورای فرهنگ عمومی با بیان اینکه جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت ایران با تمام قوا در حال انجام است، اظهار کرد: همه ما در این شرایط مسئول هستیم چرا که اتفاقات اخیر جنگ ترکیبی است نه اغتشاشات خیابانی.

امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه در رابطه با کار فرهنگی مشکلاتی هست و برنامه ریزی متناسب با کار فرهنگی اثرگذار نداریم، گفت: مسئولان فرهنگی بجای گزارش و آمار برای برون رفت از شرایط راهکار ارائه دهند.

وی افزود: امروز مهندسی فرهنگی در کشور یک ضرورت انکارناپذیر است و این امر مثال همان باغبانی است که به هنگام نهال کاشته و در زمانش آبیاری و هرز و سم‌پاشی و میوه‌ چینی می‌کند؛ بر همین اساس باید فضای فرهنگی کشور را باغبانی کرد و دست اندرکاران به فکر باغبانی و برنامه‌های اثرگذار باشند.

آل هاشم ناآرامی و اغتشاش را قتلگاه حرکت رو به جلوی نظام اسلامی خواند و اظهار داشت: البته اتفاقات مبارکی در برخی دانشگاه‌های استان شکل گرفته است و دانشجویان به ضرورت گفتگو رسیده‌اند که متاسفانه اگر ما سر وقت به تذکرات رهبری توجه می‌کردیم امروز این مشکلات را نداشتیم.

انتهای پیام/