به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در حالی که نوار غزه زیر آتش جنگنده‌های رژیم صهیونیستی است و گروه‌های مقاومت فلسطین با موشک‌باران و عملیات‌های مستمر در حال دفاع از فلسطین و ساکنان غزه هستند، در کرانه باختری نیز اوضاع ناآرام و متشنج است و فلسطینی‌ها در حال تظاهرات و راهپیمایی علیه رژیم صهیونیستی هستند. […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در حالی که نوار غزه زیر آتش جنگنده‌های رژیم صهیونیستی است و گروه‌های مقاومت فلسطین با موشک‌باران و عملیات‌های مستمر در حال دفاع از فلسطین و ساکنان غزه هستند، در کرانه باختری نیز اوضاع ناآرام و متشنج است و فلسطینی‌ها در حال تظاهرات و راهپیمایی علیه رژیم صهیونیستی هستند.

نظامیان صهیونیست نیز مانند روزهای گذشته در حال سرکوب فلسطینیان در مناطق مختلف کرانه باختری هستند.منابع خبری فلسطینی، صبح امروز (یک‌شنبه – ۱۶ می)، از شهادت دو جوان فلسطینی در کرانه باختری خبر دادند.

به گفته شاهدان عینی، نظامیان صهیونیست حاضر در برج نظامی واقع در جنوب شهر الخلیل، به سمت یک خودروی فلسطینی تیراندازی کردند.در پی این تیراندازی «وجدی ولید جعافره» جوان فلسطینی زخمی شد، ولی صهیونیست‌ها ابتدا اجازه ندادند نیروهای هلال احمر به وی امدادرسانی کنند تا اینکه وی به شهادت رسید.  در جریان درگیریهای طولکرم، نیز  پس از اصابت گلوله به قلب یک جوان دیگر به نام «یاسین حسن حمد»، او نیز به شهادت رسید.

به نوشته کانال تلگرامی شبکه «الجزیره»، هلال احمر فلسطین، امروز اعلام کرد که طی درگیری‌های ۲۴ گذشته در کرانه باختری، ۵۸۰ فلسطینی با گلوله‌های پلاستیکی، گلوله‌های واقعی و گاز اشک‌آور زخمی شدند.

این در حالی است که درگیری میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی از روز دوشنبه و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تجاوزات این رژیم در قدس و مسجدالاقصی آغاز شده است.

انتهای پیام/