۲ مطالبه جدی مردم آذربایجان از رئیسی/  حاکم بودن مدیران روحانی با وجود گذشت یکسال از انتخابات در بسیاری از مسئولیت‌ها
۲ مطالبه جدی مردم آذربایجان از رئیسی/  حاکم بودن مدیران روحانی با وجود گذشت یکسال از انتخابات در بسیاری از مسئولیت‌ها

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: با گذشت حدود یکسال از انتخابات ریاست جمهوری در بسیاری از مسئولیت‌ها،مدیران دولت سابق حاکم است. به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمدحسین فرهنگی اظهار کرد: با گذشت حدود یکسال از انتخابات ریاست جمهوری در بسیاری از مسئولیت‌ها،مدیران دولت سابق حاکم است، از آموزش و […]نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: با گذشت حدود یکسال از انتخابات ریاست جمهوری در بسیاری از مسئولیت‌ها،مدیران دولت سابق حاکم است.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمدحسین فرهنگی اظهار کرد: با گذشت حدود یکسال از انتخابات ریاست جمهوری در بسیاری از مسئولیت‌ها،مدیران دولت سابق حاکم است، از آموزش و پرورش و علوم تحقیقات و فناوری غفلت نکنید متاسفانه اراده‌ای وجود دارد که از تعلل‌ها و تصمیمات نادرست حمایت می‌کند. جناب اقای نوری وزیر آموزش و پرورش در مورد آذربایجان شرقی با توجه به نظر صریح استاندار استان چرا تعلل می‌کنید.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی ادامه داد: به مسئولان محترم استان توصیه می‌کنم ضمن تسریع در تعیین تکلیف مدیران اعم از ابقا یا تغییر،تنها ملاک آنان شایستگی و توانمندی باشد، سربسته عرض می کنم برخی از معاونان استانداری به این مهم توجه ندارند و این امر به استان صدمه خواهد زد .اما خوشحالیم که شاید برای اولین بار در تاریخ پس از پیروزی انقلاب اسلامی اکثر مسئولان استانی بومی بوده و تعصب استانی مناسب دارند .

وی اظهار داشت:در خصوص موضوع رتبه بندی معلمان عملا نظر دولت تصویب شد و تنها عناوین تغییر کرد که  آن هم با پیشنهاد در صحن به  تصویب رسید، وزیر آموزش و پرورش با وزارتخانه مربوطه آیین نامه ای تنظیم نکند که باعث نارضایتی معلمان عزیز و عدم توازن در صلاحیت ها و شایستگی ها باشد.

فرهنگی خاطر نشان کرد: استقلال مس آذربایجان و همچنین حل مشکلات دو تیم قدیمی فوتبال تراکتور و ماشین سازی باید از اولویت‌های مسئولان استان و مسئولان ذیربط کشوری باشد این دو مطالبه جدی مردم است.

انتهای پیام/