کشف ۷۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در ممقان
کشف ۷۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در ممقان

جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از کشف تعداد ۷۵ دستگاه ماینر به ارزش ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز،  علی محمدی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر استفاده غیرمجاز از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال در یک منزل مسکونی […]جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از کشف تعداد ۷۵ دستگاه ماینر به ارزش ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز،  علی محمدی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر استفاده غیرمجاز از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال در یک منزل مسکونی و کارگاه در بخش ممقان شهرستان آذرشهر بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: ماموران پس از حصول اطمینان از موضوع با هماهنگی قضایی و به محل اعزام و در بازرسی از منزل و کارگاه صنعتی جمعا تعداد ۷۵ دستگاه ماینر را کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی دستگاه‌ های کشف شده را ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند، تصریح کرد: در این رابطه دو متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

محمدی خاطرنشان کرد: پلیس با هرگونه اخلال در روند اقتصادی طبق قانون برخورد جدی خواهد کرد و از شهروندان خواست داریم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/