کشف ۱۵ تن نهاده‌های دامی خارج از شبکه توزیع در سراب
کشف ۱۵ تن نهاده‌های دامی خارج از شبکه توزیع در سراب

فرمانده انتظامی سراب از کشف ۱۵ تن نهاده‌های دامی خارج از شبکه توزیع به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، علی اسدیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی دریافت گزارش مبنی بر توزیع خارج از شبکه نهاده‌های دامی در سطح حوزه استحفاظی، مامورین پلیس […]فرمانده انتظامی سراب از کشف ۱۵ تن نهاده‌های دامی خارج از شبکه توزیع به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، علی اسدیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی دریافت گزارش مبنی بر توزیع خارج از شبکه نهاده‌های دامی در سطح حوزه استحفاظی، مامورین پلیس آگاهی بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی قضائی و در بازرسی از محل، ۱۵ تن نهاده‌های دامی خارج از شبکه توزیع از نوع سبوس گندم به ارزش یک میلیارد و ۵۰ میلیون ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سراب با اشاره به اینکه در این رابطه یک باب انبار پلمب شده است، گفت: یک نفر متهم نیز دستگیر که با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

 اسدیان با تاکید بر برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با توزیع خارج از شبکه، قاچاق و احتکار کالا و سرمایه‌های ملی خاطرنشان کرد: این پدیده‌ها علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه‌ساز جرائم دیگری در سطح جامعه است که مقابله با آن از اولویت‌های اصلی پلیس به شمار می‌رود.

انتهای پیام/س