پیگیری دستورات رئیس‌جمهور در جریان سفر استانی به آذربایجان شرقی
پیگیری دستورات رئیس‌جمهور در جریان سفر استانی به آذربایجان شرقی

پیگیری دستورات رئیس‌جمهور در جریان سفر استانی به آذربایجان شرقی به ریاست معاون اجرایی رئیس‌جمهور و با حضور استاندار آذربایجان شرقی و مسئولان ملی و استانی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. نشست پیگیری دستورات رئیس‌جمهور در جریان سفر استانی به آذربایجان شرقی، امروز دوشنبه به ریاست سید صولت مرتضوی، معاون اجرایی رئیس جمهور و […]


پیگیری دستورات رئیس‌جمهور در جریان سفر استانی به آذربایجان شرقی به ریاست معاون اجرایی رئیس‌جمهور و با حضور استاندار آذربایجان شرقی و مسئولان ملی و استانی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

نشست پیگیری دستورات رئیس‌جمهور در جریان سفر استانی به آذربایجان شرقی، امروز دوشنبه به ریاست سید صولت مرتضوی، معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری و با حضور استاندار آذربایجان شرقی و مسئولین ملی و استانی در محل ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

در این جلسات موضوعات تکمیل ۶ خطه کردن آزاد راه شهید کسایی تبریز؛ تکمیل آزاد راه تبریز – زنجان و بررسی موضوع معدن مس سونگون در راستای آبادانی استان و بهره‌مندی مردم شریف روستای اطراف معدن از درآمدهای ناشی از آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.