به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «آیلت شاکد» نماینده راست‌گرای پارلمان و وزیر سابق دادگستری رژیم صهیونیستی در صفحه توئیتر خود نوشت که پلیس این رژیم در شهرهایی که صحنه درگیری فلسطینی‌ها و صهیونیست‌هاست، به نوعی تسلیم شده و کاری نمی‌تواند بکند. او با اشاره به ضرب و شتم شدید یک راننده فلسطینی در شهر […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «آیلت شاکد» نماینده راست‌گرای پارلمان و وزیر سابق دادگستری رژیم صهیونیستی در صفحه توئیتر خود نوشت که پلیس این رژیم در شهرهایی که صحنه درگیری فلسطینی‌ها و صهیونیست‌هاست، به نوعی تسلیم شده و کاری نمی‌تواند بکند.

او با اشاره به ضرب و شتم شدید یک راننده فلسطینی در شهر «بت یام» از سوی صهیونیست‌ها، نوشت که پلیس در شهرهای این چنینی کنترل را از دست داده و لازم است تا یگان‌های ارتش وارد شهرها شوند.

شهرهای سرزمین اشغالی از جمله «اللد»، «الخلیل»، «تل آویو» «حیفا» و «بت یام» و چند شهر و شهرک دیگر در روزهای گذشته همزمان با آغاز جنگ غزه، شاهد درگیری ساکنان فلسطینی و صهیونیست‌ها بود، به گونه‌ای که در شهر اللُّد، شهردار این شهر از نخست‌وزیر این رژیم خواست تا ارتش را روانه شهر کند و کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی نیز به درخواست وی پاسخ مثبت داد.

در همین حال، شبکه العربیه گزارش داد که نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی در شهرهایی که شاهد درگیری است مستقر شده و کنترل امور را از پلیس محلی تحویل گرفته است.

درگیری میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی از روز دوشنبه و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تجاوزات این رژیم در قدس و مسجدالاقصی آغاز شده است.

کابینه امنیتی صهیونیست‌ها نیز شامگاه چهارشنبه برنامه‌های نظامی برای افزایش عملیات‌های تهاجمی به جنبش‌های مقاومت حماس و جهاد اسلامی در غزه را تصویب کرد.

انتهای پیام/