به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، کتائب شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) از ورود پهپادهای انتحاری ساخت غزه به صحنه نبرد با صهیونیست‌ها خبر داد. کتائب القسام در بیانیه‌‌ای نظامی اعلام کرد: به حول و قوه الهی کتائب القسام سلاح جدیدی را در نبرد شمشیر قدس به کار گرفته است؛ […]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، کتائب شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) از ورود پهپادهای انتحاری ساخت غزه به صحنه نبرد با صهیونیست‌ها خبر داد.

کتائب القسام در بیانیه‌‌ای نظامی اعلام کرد: به حول و قوه الهی کتائب القسام سلاح جدیدی را در نبرد شمشیر قدس به کار گرفته است؛ به گونه‌ای که روز چهارشنبه با چندین پهپاد انتحاری بومی مدل شهاب  ایستگاه گاز(رژیم صهیونیستی) را در ساحل شمال غزه  هدف گرفت.

در ادامه بیانیه آمده است که کتائب القسام روز پنجشنبه نیز تجمع خودروهای نظامی رژیم صهیونیستی در همجواری غزه را با این پهپادها هدف گرفته است .

کتائب القسام تاکید کرد: این حملات در پاسخ به حملات بی وقفه رژیم صهیونیستی علیه فرزندان ملت فلسطین در نوار غزه و ترور جمعی از فرماندهان و مهندسان کتائب القسام انجام شده است و تا زمانی که دشمن به حملات خود ادامه می‌دهد، ما هم وعده می‌دهیم که پاسخ ما بیشتر خواهد شد. همانا در جهاد پیروزی یا شهادت است.

انتهای پیام/.