به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، چندین نقطه مرزی لبنان با سرزمین های اشغالی امروز شاهد تظاهرات ده ها نفر از شهروندان لبنانی بود. در شهرک «العدیسه» ده‌ها نفر با برپایی یک تجمع برای اعلام همبستگی با ملت فلسطین، جرایم و حملات بی وقفه رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه ملت فلسطین را محکوم کردند. در […]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، چندین نقطه مرزی لبنان با سرزمین های اشغالی امروز شاهد تظاهرات ده ها نفر از شهروندان لبنانی بود.

در شهرک «العدیسه» ده‌ها نفر با برپایی یک تجمع برای اعلام همبستگی با ملت فلسطین، جرایم و حملات بی وقفه رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه ملت فلسطین را محکوم کردند.

در این تجمع، تعدادی از جوانان فلسطینی تلاش کردند تا پرچم فلسطین را از دیوار بتنی در مرز لبنان با فلسطین اشغالی بالا برده  ودر آنجا به اهتزاز درآورند.

شهرک «مارون الراس» لبنان در همجواری سرزمین‌های اشغالی نیز امروز شاهد برپایی یک تجمع به دعوت جنبش حزب الله بود.

شرکت‌کنندگان در این تجمع با در دست داستن پلاکاردهایی ضمن محکومیت جرایم رژیم صهیونیستی و نقض حرمت مسجد الاقصی تاکید کردند پیروزی ملت فلسطین علیه رژیم غاصب صهیونیستی قطعی است.

«قاسم هاشم» عضو فراکسیون «التنمیه و التحریر» لبنان در این تجمع گفت: چیزی که امروز ملت فلسطین با خون خود ترسیم می‌کند، معادله جدیدی ر تاریخ مناقشه با دشمن صهیونیستی است و تحکیم وحدت میان فرزندان فلسطین راه اصلی برای دستیابی به پیروزی است.

شیخ «عطا الله حمود» معاون مسئول پرونده فلسطین در جنبش حزب الله نیز به نوبه خود تاکید کرد: ملت فلسطین در قدس و غزه و همه اراضی اشغالی فلسطین بر رژیم غاصب صهیونیستی پیروز خواهند شد.

«علی فیصل» نماینده جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین در لبنان نیز از همه آزادگان جهان خواست برای دفاع از فلسطین بشتابند.

عصر روز گذشته نیز ده‌ها نفر در لبنان با عبور از فنس‌های مرزی وارد فلسطین اشغالی شدند و در این میان  یک جوان لبنانی که هنگام تظاهرات در مرز با فلسطین اشغالی مورد اصابت گلوله ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفته بود به دلیل شدت جراحات به شهادت رسید.

انتهای پیام/.