به گزارش ایسنا و به نقل از یوفا، آنتونیو میگوئل ماتئو لاهوز داور اسپانیایی قضاوت دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا بین منچسترسیتی و چلسی را بر عهده خواهد داشت. این خبر را اتحادیه فوتبال اروپا یوفا اعلام کرد. این داور ۴۴ ساله از سال ۲۰۱۱ داور بین المللی بوده است. او که داور چهارم در فینال […]

به گزارش ایسنا و به نقل از یوفا، آنتونیو میگوئل ماتئو لاهوز داور اسپانیایی قضاوت دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا بین منچسترسیتی و چلسی را بر عهده خواهد داشت. این خبر را اتحادیه فوتبال اروپا یوفا اعلام کرد.

این داور ۴۴ ساله از سال ۲۰۱۱ داور بین المللی بوده است. او که داور چهارم در فینال بین تاتنهام و لیورپول بود، اولین فینال لیگ قهرمانان خود را سوت خواهد زد.

او پیش از این شش بازی در لیگ قهرمانان اروپا را در این فصل سوت زده است که از جمله بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی بین بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن است. لاهوز همچنین در یورو ۲۰۲۰ نیز حضور دارد. 

تیم داوری لاهوز شامل پائو سبریان دویس و روبرتو دیاز پرز دل پالومار (هر دو از اسپانیا) و داور چهارم  کارلوس دل سررو گرانده (از اسپانیا) است.

فینال لیگ اروپا نیز در تاریخ ۲۶ می در گدانسک بین ویارئال و منچستر یونایتد با قضاوت کلمن تورپین فرانسوی برگزار می شود.

داور ۳۸ ساله در هفت بازی در لیگ قهرمانان اروپا و در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا بین پی اس وی آیندهوون و المپیاکوس سوت زد. او همچنین یکی از داوران مسابقات یورو ۲۰۲۰ نیز است.  دستیاران او نیکولاس دانوس، سیریل گرینگور (هر دو از فرانسه) و داور چهارم اسلاکو وینچیچ (اسلوونی) هستند.

انتهای پیام