به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «طارق سلمی» سخنگوی جهاد اسلامی فلسطین در غزه امروز (پنج‌شنبه) میزبانی برخی رسانه‌های عربی از مقامات و افسران رژیم صهیونیستی را محکوم کرد. به نوشته وبگاه فلسطین الیوم، او گفت که برخی رسانه‌های عربی از قاتلان مجرم و افسران ارتش اشغالگر میزبانی می‌کنند و آن‌ها نیز در این برنامه‌ها […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «طارق سلمی» سخنگوی جهاد اسلامی فلسطین در غزه امروز (پنج‌شنبه) میزبانی برخی رسانه‌های عربی از مقامات و افسران رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

به نوشته وبگاه فلسطین الیوم، او گفت که برخی رسانه‌های عربی از قاتلان مجرم و افسران ارتش اشغالگر میزبانی می‌کنند و آن‌ها نیز در این برنامه‌ها تلاش دارند از زیر بار اتهام تروریسم و کشتار بی گناهان و کودکان شانی خالی کنند.

طارق سلمی افزود: «از بین ادعاهای مسموم و دروغی که قاتلان تلاش دارند اشاعه دهند این است که مقاومت از غیرنظامیان به عنوان سپر انسانی استفاده می‌کند. این دروغ را می‌گویند تا کشتار و ترور هدفمند شهروندان بی پناه و زنان و کودکان و پیران و کشیدن جنگ به درون شهرها را توجیه کنند.»

سخنگوی جهاد اسلامی تأکید کرد که رژیم صهیونیستی قصد دارد فعالیت اقتصادی و ارائه خدمات حیاتی و همچنین شبکه آب و برق غزه را نابود کند.

او از رسانه‌های عربی خواست تا به طور کامل به نفع فلسطین باشند و این سیاست را برای خود واجب دانسته و امر واجب نباید تحت تأثیر سخنان دیگران قرار گیرد.

درگیری میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی از روز دوشنبه و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تجاوزات این رژیم در قدس و مسجدالاقصی آغاز شده است.

کابینه امنیتی صهیونیست‌ها نیز شامگاه چهارشنبه برنامه‌های نظامی برای افزایش عملیات‌های تهاجمی به جنبش‌های مقاومت حماس و جهاد اسلامی در غزه را تصویب کرد.

انتهای پیام/