به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز (جمعه) به همراه «آویو کوخاوی» رئیس ستاد کل ارتش این رژیم، برای توجیه اعلام آتش‌بس یکجانبه با نوار غزه در نشست خبری شرکت کرد. به نوشته رسانه‌های صهیونیستی، نتانیاهو با تکرار تهدیدات پوشالی علیه گروه‌های مقاومت فلسطینی، مدعی شد: «من هدف اولیه‌ای را […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز (جمعه) به همراه «آویو کوخاوی» رئیس ستاد کل ارتش این رژیم، برای توجیه اعلام آتش‌بس یکجانبه با نوار غزه در نشست خبری شرکت کرد.

به نوشته رسانه‌های صهیونیستی، نتانیاهو با تکرار تهدیدات پوشالی علیه گروه‌های مقاومت فلسطینی، مدعی شد: «من هدف اولیه‌ای را در نظر داشتم که آن حمله به سازمان‌های تروریستی و وارد آوردن ضربه سنگین به آنها بود».

وی درباره عملی‌نشدن وعده ادعایی عملیات زمینی ارتش رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه، ادعا کرد: «اگر نیازی به حمله زمینی به غزه بود، ما این کار را انجام می‌دادیم، اما آنچه لازم بود بدون انجام ماجراجویی‌های غیرضروری انجام دادیم».

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه ادعاهای خود افزود: «ما قسمت بزرگی از شبکه تونل‌های حماس را نابود کردیم و حماس نمی‌تواند دوباره از آن بهره‌برداری کند. ما بیش از ۲۰۰ تروریست از جمله ۲۵ مقام و فرمانده میدانی را به قتل رساندیم و هر کسی که زنده مانده باشد می‌داند که دست ما طولانی است».

در حال تکمیل…