حماس: ملت فلسطین در مبارزه با اسرائیل متحد می‌شود
حماس: ملت فلسطین در مبارزه با اسرائیل متحد می‌شود

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «محمد الهندی» عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت که مبارزه حول موضوع قدس باز بوده و دشمن موجودیت فلسطین را هدف قرار گرفته است. وی که با شبکه خبری المیادین مصاحبه می‌کرد، گفت: «ملت فلسطین در خندق مبارزه متحد می‌شود». به دلیل تداوم فشارهای شهرک‌نشینان صهیونیست […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «محمد الهندی» عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت که مبارزه حول موضوع قدس باز بوده و دشمن موجودیت فلسطین را هدف قرار گرفته است.

وی که با شبکه خبری المیادین مصاحبه می‌کرد، گفت: «ملت فلسطین در خندق مبارزه متحد می‌شود».

به دلیل تداوم فشارهای شهرک‌نشینان صهیونیست و تبانی آنها با دادگاه‌های قدس، خطر آوارگی و کوچ اجباری نزدیک به ۵۰۰ فلسطینی در قدس را که دارای ۲۸ منزل در محله شیخ جراح هستند، تهدید می‌کند.

فلسطینی‌ها به موجب توافقنامه‌ای که در سال ۱۹۶۵ میان دولت اردن و «آنروا» (آژانس امداد و کاریابی ویژه آوارگان فلسطینی وابسته به سازمان ملل) بسته شد، مالک این زمین‌ها در قدس محسوب شده و منازل آنها توسط دولت اردن ساخته شد.

اما صهیونیست‌ها مدعی هستند زمینی که منازل فلسطینی‌ها در آن بنا شده قبلا متعلق به خانواده‌های یهودی بوده. رژیم صهیونیستی اکنون با تبانی در دادگاه‌های قدس توانسته این ادعای دروغ خود را به کرسی بنشاند و صدها فلسطینی با آوارگی اجباری روبرو هستند.

انتهای پیام/.