به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «فوزی برهوم» سخنگوی جنبش حماس از ایستادگی و شجاعت مردم فلسطین در شهرها و روستاهای کرانه باختری و داخل فلسطین اشغالی قدردانی کرد. خبرگزاری صفا به نقل از برهوم گزارش داد، این مسئله نشانگر یکی بودن سرنوشت و همبستگی بسیار بین مردم فلسطین در سراسر این کشور است. وی […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «فوزی برهوم» سخنگوی جنبش حماس از ایستادگی و شجاعت مردم فلسطین در شهرها و روستاهای کرانه باختری و داخل فلسطین اشغالی قدردانی کرد.

خبرگزاری صفا به نقل از برهوم گزارش داد، این مسئله نشانگر یکی بودن سرنوشت و همبستگی بسیار بین مردم فلسطین در سراسر این کشور است.

وی تأکید کرد، اقدامات مردم فلسطین در رد سیاستهای جنایتکارانه صهیونیستهاست که علیه غزه، قدس و مسجدالاقصی انجام می‌دهند.

سخنگوی حماس تصریح کرد، این جنبشهای مردمی قدرتمند و مستمر، تأکیدی بر پیام ملی جاودان ملت فلسطین در کرانه باختری و داخل فلسطین اشغالی است.

برهوم خاطر نشان کرد، فحوای پیام ملت فلسطین این است که زمان یکه‌تازی صهیونیستها در قدس، غزه یا هر منطقه از فلسطین به پایان رسیده است.

وی با بیان اینکه راهپیمایی جانفشانی در راه دفاع از خون و مقدسات فلسطین ادامه دارد و روز افزون است، تأکید کرد، تمامی مردم فلسطین باید در درگیری مستقیم با دشمن صهیونیستی، وارد عمل شوند.

سخنگوی حماس در پایان تصریح کرد، این درگیری باید در رد سیاستهای مجرمانه صهیونیستها علیه ملت فلسطین باشد و برای پیروزی در هر جنگی، بر روی ساکنان نوار غزه حساب ویژه‌ای باز شده است.

انتهای پیام/م