به گزارش ایسنا، قرار است لیگ ملت های ۲۰۲۱ والیبال  در شهر ریمینی ایتالیا شود. این مسابقات در مرحله مقدماتی و در گروه مردان از هفتم خردادماه آغاز شود و تا دوم تیرماه به مدت ۲۷ روز ادامه خواهد داشت.  مسابقات لیگ ملت های امسال به دلیل شیوع کرونا بسیار ویژه دنبال شده و این رقابت ها بدون […]

به گزارش ایسنا، قرار است لیگ ملت های ۲۰۲۱ والیبال  در شهر ریمینی ایتالیا شود. این مسابقات در مرحله مقدماتی و در گروه مردان از هفتم خردادماه آغاز شود و تا دوم تیرماه به مدت ۲۷ روز ادامه خواهد داشت. 

مسابقات لیگ ملت های امسال به دلیل شیوع کرونا بسیار ویژه دنبال شده و این رقابت ها بدون تماشاچی و با رعایت قرنطینه خواهد بود.

طبق اعلام ویتال هینن مربی بلژیکی تیم ملی والیبال لهستان قرار است این تیم قبل از شروع رقابت های لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۱ بازی تدارکاتی داشته باشند. قرار است ملی پوشان لهستان در دو نوبت با تیم ملی بلژیک بازی داشته باشند. 

ویتال هینن از این رقابت ها برای آماده سازی هرچه بهتر برای مسابقات لیگ ملت ها یاد کرده است. همچنین او گفته که از بین بازیکنانی که به لیگ ملت ها می روند دوازده نفر را برای توکیو انتخاب خواهد کرد.

به نظر می آید حریف ایران در المپیک و لیگ ملت ها دست به کار شده و در نظر دارد هم مدال لیگ ملت ها و هم مدال المپیک را کسب کند.

ایران در المپیک توکیو با ایتالیا، لهستان، کانادا، ژاپن و ونزوئلا همگروه است.

انتهای پیام