به گزارش حوره تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها طی پیامی حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران و درگذشت ۲ خبرنگار حوزه محیط زیست را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است: انالله و انا الیه راجعون حادثه واژگونی اتوبوس […]

به گزارش حوره تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها طی پیامی حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران و درگذشت ۲ خبرنگار حوزه محیط زیست را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

انالله و انا الیه راجعون

حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران عزیز کشورمان که منجر به از دست دادن خانم‌ها کریمی و یاسینی از خبرنگاران خوب خبرگزاری‌های ایسنا و ایرنا شد و مجروح شدن سایر عزیزان خبرنگار را به همراه داشت، موجب تألم و تأثر اینجانب گردید.

اینجانب درگذشت جانسوز این عزیزان را به خدمت اهالی پرتلاش و کم‌توقع رسانه کشور، خانواده‌های محترم‌شان و سایر بازماندگان داغ‌دیده تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند متعال علوّ درجات را برای جان‌باختگان این حادثه و بهبودی و سلامت کامل را برای مجروحان مسئلت دارم.

انتهای پیام/