به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، سخنگوی نظامی گروه سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به رژیم صهیونیستی گفت که مقاومت را با چیزی که در آن پیروز قطعی خواهد بود، تهدید نکند. «ابوحمزه» سخنگوی نظامی سرایا القدس گفت:  مجاهدان ما و گروه‌های مقاومت همچنان زیباترین و حماسی‌ترین صحنه‌های رویارویی با رژیم […]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، سخنگوی نظامی گروه سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به رژیم صهیونیستی گفت که مقاومت را با چیزی که در آن پیروز قطعی خواهد بود، تهدید نکند.

«ابوحمزه» سخنگوی نظامی سرایا القدس گفت:  مجاهدان ما و گروه‌های مقاومت همچنان زیباترین و حماسی‌ترین صحنه‌های رویارویی با رژیم اشغالگر را به تصویر می‌کشند و ضمن رونمایی از قدرت خود در میادین نبرد، فرماندهانشان را قبل از سربازان در این نبرد تقدیم می‌کنند.

وی افزود: ما بار دیگر به ملت مبارز و صبور فلسطینی خود افتخار می‌کنیم که این روزهای عیدشان را در خون و شهادت به سر می‌برند و در این نبرد در کنار ما هستند و جانشان را فدای قدس و مسجد الاقصی کرده‌اند.

ابوحمزه تصریح کرد: ما به شما فرزندان ملت خود تاکید می‌کنیم که عشق و علاقه و فداکاری شما را احساس می‌کنیم و پیروزی، همپیمان ملتی است که مقاومت را در آغوش گرفته است.

سخنگوی نظامی سرایا القدس تصریح کرد: حملات دشمن هرگز چیزی از راهبرد مقاومت را تغییر نخواهد داد و دشمن شکست خورده از میدان خارج خواهد شد.

او افزود: مقاومت پابرجا و قوی باقی خواهد ماند با وجود صدها حمله هوایی رژیم صهیونیستی و حجم بزرگ ویرانی ‌هایی که در نتیجه وحشی‌گری صهیونیست‌ها ایجاد شده است که حق ما در دفاع از فرزندان ملت فلسطین را از بین نمی‌برد.

سخنگوی سرایا القدس گفت: ما به دشمن می‌گوییم اگر به فکر نبرد زمینی هستی این برای ما کوتاه‌ترین راه رسیدن به پیروزی آشکار و حتمی است و به تو نشان خواهیم داد که چگونه تمرین‌های نظامی زمینی ما را در میدان نبرد واقعی پیاده خواهیم کرد و آن زمان سربازان تو سرنوشتی جز کشته یا اسیر شدن نخواهند داشت؛ پس با چیزی که پیروزی ما در آن است، ما را تهدید نکن.

ابوحمزه گفت: ما بار دیگر به دشمن احمق تاکید می‌کنیم غزه جایی است که تو از فکر کردن به آن پشیمان خواهی شد و می‌توانی در این خصوص از غسان علیان(ژنرال صهیونیستی اقلیت دروزی) و سربازانش بپرسی که وقتی به فکر پیشروی از طریق یک نبرد زمینی به سمت غزه بودند، چه اتفاقی برای آنها افتاد.

ارتش رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه اعلام کرد که برای حمله احتمالی زمینی به غزه آماده می‌شود و رسانه‌های این رژیم از حرکت ستون‌هایی از تانک‌های اسرائیلی به سمت نوار امنیتی با غزه خبر دادند. ارتش رژیم صهیونیستی همچنین ۱۲ هزار نیروی ذخیره خود را فراخوانده است.

انتهای پیام/.