بالن‌های آتش‌زا موجب ۶ آتش‌سوزی در مزارع شهرک‌های صهیونیست‌نشین شد
بالن‌های آتش‌زا موجب ۶ آتش‌سوزی در مزارع شهرک‌های صهیونیست‌نشین شد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس،مزارع و زمین‌های شهرک‌های صهیونیست‌نشین همجوار با نوار مرزی میان غزه با سرزمین‌های اشغالی توسط بادبادک‌ها و بالن‌های آتش‌زایی که از غزه شلیک شده بود به آتش کشیده شدند.  رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که از ظهر امروز تاکنون شش آتش سوزی در زمین‌های اطراف شهرک‌های واقع در منطقه […]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس،مزارع و زمین‌های شهرک‌های صهیونیست‌نشین همجوار با نوار مرزی میان غزه با سرزمین‌های اشغالی توسط بادبادک‌ها و بالن‌های آتش‌زایی که از غزه شلیک شده بود به آتش کشیده شدند.

 رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که از ظهر امروز تاکنون شش آتش سوزی در زمین‌های اطراف شهرک‌های واقع در منطقه موسوم به غلاف غزه بر اثر پرتاب بالن‌های آتش‌زا از سمت نوار غزه رخ داده است.

ارسال بالن‌های آتش‌زا از غزه به مناطق هم‌مرز با این منطقه در خاک سرزمین‌های اشغالی به آتش سوزی در بیش از  ۲۰۰ هکتار از این زمین‌ها منجر شده است.  

جوانان فلسطینی به عنوان یکی از اشکال مقاومت در برابر اشغالگران، با بستن مواد اشتعال‌زا به بادباک‌ها آنها را به سوی اراضی اشغالی می‌فرستند. استفاده از بادبادک ها و بالن‌های آتش‌زا از زمان راهپیمایی‌های بازگشت در مرز  نوار غزه در ۳۰ مارس ۲۰۱۸ برابر با ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ مرسوم شد.

 

 

انتهای پیام/.